Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. November 19.én volt meg utoljára. de csak 2 napot. Álltalában 4napig azért tart, és utána barnázok, de most 2 napig meg volt és mint ha elvágták volna. Hetek óta szédülök,néha hányingerem isvan és már 1 hete olyan érzésem van mint amikor meg akar jönni.görcsölök. van amikor nagyon elkezd fájni szúrkálni a hasam alja. Valamiért ingerültebb vagyok, és van amikor rám jön a bőghetnék is.. De még 2 hét mire meg kell jönnie. Addig úgygondolom felesleges tesztelni.Lehet valami teljesen másról van szó. Nem védekezünk.. Kelenföldön kiszáll mindig..
2016. dec. 2. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a tünetekből nem lehet tudni, ez nőtől függ. Ismertem olyat akinek rendszeresen kimaradt két hónapot ha nagyon stresszelt.

VISZONT, a megszakított közösülés nem védekezési módszer!

Az az óvszer vagy a fogamzásgátló tabletta és társai. Egy férfinak mielőtt beérne Kelenföldre is van előnedve amit nem észlel és általában csak egyetlen csepp de abban is lehet spermium és nem egy nő esett már így teherbe.

2016. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És november első felében volt kelenföldi utazás? mert ha jóval kevesebb, az gyanús- tesztelj
2016. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt igen.. De sok helyen azt olvastam addig felesleges tesztet venni amig a mensi el nem marad... De lehet akkor veszek valamelyik nap... köszönöm
2016. dec. 2. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha novemberben csak ilyen rövid időre jött meg, és már ilyen erős tüneteid vannak, akkor ez a baba már előbb fogant.

Egy tesztet már érdemes lenne ellőni, mert a tünetek alapján simán lehetsz terhes.

És ha negatív, de nem jön meg, akkor 4-5 nap késés után újabb teszt.

2016. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ugyanez volt. 20 évig szabályos ciklusok, normális erõsség, 5 nappal, elõzõ hónapban viszont alig jött valami az elsõ nap után. Egybõl teszt, semmi, 2 nap múlva másik teszt, az is negatív. Dokihoz is elmentem hüvelyi uh-ra úgy megijedtem. Azt mondta, stressz is okozhat ilyet, és ha csak egyszer történik, még nincs gond, de nyilván figyelni kell rá. A megszakításos védekezésre pedig azt mondta, aki nagyon profi, csak az csinálja, meg is lepődtem, hogy nem cseszett le jobban.:)
2016. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!