Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július végére kiírt kismamák!?...

Július végére kiírt kismamák!? Hogy vagytok, vizesedtek vagy hasonló gondok? Hány kg-t híztatok? Hogy álltok a vásárlással, sok minden hiányzik még? Nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Most tartok kb. 6 kg hízásnál, nem vizesedem, igazából semmi problémám nincs, néha egy picit görcsöl a vádlim éjszaka, de nem vészes.

Nem sok minden hiányzik már, leginkább nekem kellenek még cuccok (mellszívó, melltartóbetét, eldobható betét, stb.). Sok kis ruhácskát vettünk a turiban, van kiságy, babakocsi, autósülés, kád + kádállvány, 3 csomag pelenka, törlőkendő, cumisüveg...

A szüléstől nem félek, nem is gondolok rá. Ha félek, és stresszelem magam, annál rosszabb lesz. Majd ráérek akkor gondolkodni, ha már a helyszínen leszek! :) Úgysem tudhatom előre, hogy milyen szülésem lesz.

2010. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Júli közepére vagyok kiírva!13 kilónál járok:(((( és sok volt a kiindulás is!!!:(((Iszonyatosan dagad a lábam mióta ilyen jó idő van!A babó szépen fejlődik!Kislány lesz!Neki már mindene megvan!Magamnak most készítem a kórházi csomagot,hogy ha véletlenül hamarabb bekerülnék,ne érjen meglepi!:)És Te hogy állsz?Hogy érzed magad?Első baby???
2010. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Július 27-ére várom a kisfiúnkat. Eddig nagyon jól viselem a terhességet, a hasam hatalmas, már egy ideje "tolatok". Nekem a kisujjam zsibbad a bal kezemen, és estére érzem egy kicsit, hogy dagadt a bokám. Én annak tudom be, hogy ülő munkát végzek, terveim szerint még 4 hétig. A picinek még jócskán hiányoznak dolgok (a baby ruhák megvannak), amiket júniusban szeretnénk megvenni, ha már túl leszünk egy költözésen. :-) ja és eddig 8,5 kg-ot híztam.
2010. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat!

Én Július 25-re vagyok kiírva a kisfiunkkal. Első baba, nagyon nehezen jött össze.

Eddig 9 kg-t szedtem fel, bár nem tudom mennyi ebből a víz, mert sajnos én elég korán elkezdtem dagadni. Viszont a vérnyomásom nem emelkedik még, úgyhogy egyenlőre még nem ijedtem meg. Nekem a nagy és drága dolgok megvannak, néhány apróság, illetve még a kórházi cuccok hiányoznak.

Irigylem azt a kismamát aki nem fél a szüléstől. Én szinte rettegek. Nem is igazán a fájdalomtól, hanem hogy nehogy legyen szülés alatt valami komplikáció és nehogy baja legyen a babámnak!

Jó baba várást nektek!És kitartás ebben a dög melegben:)

2010. máj. 2. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én júli 27.re vagyok kiírva kislánykánk lesz..első baba:)6kgot híztam eddig,amúgy minden rendben jól vagyunk csak a derék hát lábfájás készít ki nagyon:)a szüléstől még nem félek úgy vagyok vele benn úgyse marad:)jó egészséget és kitartás:)
2010. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én július 24-re vagyok kiírva. Csak az elején híztam 3,5 kg-ot, hát remélem nem most fogom behozni. A lábam csak estére vizesedík be enyhén, valószínűleg az ülő munkától, bár már csak májusban dolgozom. Még semmit nem vettünk a babának babonából, a férjem kívánsága volt, de elmentünk és mindent kinéztem, úgyhogy csak be kell menni mégegyszer megnézni és kifizetni, ezt most május elején meg is tesszük, mert már nem bírok tovább várni vele, attól hogy veszek valamit a babának még nem lesz baja! Már alig várom!! Viszont a lábam nagyon fáj, inkább csak este a derekamból kiindulva zsibbad és hasogat a térdemig, akkor is ha a másik oldalamon fekszem, plusz az orrom is dugul, bár ez korábban is megvolt, de most nem használhatok orrcseppet a sós oldatok meg nem használnak, úgyhogy éjszaka óránként fent vagyok, én már csak nevetek rajta, hogy a szervezetem készít fel a szoptatásra, rendesen kipihent leszek ha 3-4 órát egyfolytában aludhatok. Egyébként a lábbammal mennem kell az ortopédiára, mert megkopogtatta a hátam a dokim, és vagy két csigolyám nagyon fájt, ki akarja zárni a gerincsérvet.


29 hetes km

2010. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!