Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes kismama vagyok....

30. hetes kismama vagyok. Eddig medencevégű volt a babám. Szerintetek, ha doplerrel a szivhangját a köldök alatt jó pár ( 5-7) centivel találom csak meg, akkor átfordulhatott fejjel lefelé?

Figyelt kérdés
Viszont mozgást inkább lent érzek, ilyen kisebb kapirgálást, ütögetést. Fent köldök felett inkább csak mintha kinyomná valamijét. Vélemények?
2016. dec. 3. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint teljesen mindegy. Az enyém fejvégű volt majd 31 hetesen már harántfekvéses. 33 hetesen fordult be, akkor már úgy maradt. 30 hetesen még van helye, akár naponta forgolódhat.
2016. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én harántos babám most fordult át medencevégűbe 1 hete (32. héten).

A feje a köldökömnél van, ezt érezni és látni is lehet, rugdosást egészen lent érzem, a szívhangja pedig kb köldök alatt 4 cm.

2016. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az én 3 hetes babám az utolsó hónapban fordult meg hetente, farfekvéssel kezdte, egy hét múlva fejvégű, újabb egy hét és harántfekvés, majd faros megint. Programozott császárra kiírtak 6 nap múlva, aznak reggel ellenőrizték, addigra fejvégű volt. 1 óra múlva a műtéten már haránt volt... Nagy baba volt, de megoldotta.

30 hetesen még bármi lehet. :)

2016. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És csuklást pl hol éreztek/éreztetek? Azt köldök alatt érzem 3 centivel kb.
2016. dec. 3. 12:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Van otthoni doplered?
2016. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, Angelsound.
2016. dec. 3. 15:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó minőség? Miért vettetek?
2016. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia, meg tudod kulonboztetni, hogy a koldokzsinort vagy a szivet hallod? En 31 hetes vagyok, es nekem a baba szivhangja kb koldok alatt van 10 centivel. De a koldokzsinort meg tok random helyeken lehet hallani, font, lent, oldalt.. A csuklasbol se lehet kiindulni szerintem, az en babam mar hetek ota fejjel lefele van (nagyon lent van raadasul, kb menni is alig tudok annyira nyom), megis neha koldok folott erzem a csuklast. Mondjuk az esetek kb 90%aban nagyon lent erzem, kb bugyivonalban.
2016. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hüü jogos! Hogy lehet megkülönböztetni?? Köldöktől bőven lefelé, van, hogy igen erős dobogást hallani,ami jó gyors,tehát az tuti,h a babaé,de h a köldökzsinór lehet, az eszembe se jutott.... A csuklást kb ugyanott érzem legerőteljesebben. És te mozogni hogy,hol érzed?
2016. dec. 3. 22:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Na a mozgásból nem lehet kiindulni! Az oldalamat rugdosta, néha a bordámat, jó mondjuk utóbbi eléggé egyértelmű de leggyakrabban oldalt éreztem, korábban harántban volt és majdnem ugyanott éreztem. Nagyon lent is éreztem gondolom a keze volt de megtévesztő lehet az is! Csuklást is mikor hol éreztem.
2016. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!