Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes kismama vagyok....

30. hetes kismama vagyok. Eddig medencevégű volt a babám. Szerintetek, ha doplerrel a szivhangját a köldök alatt jó pár ( 5-7) centivel találom csak meg, akkor átfordulhatott fejjel lefelé?

Figyelt kérdés
Viszont mozgást inkább lent érzek, ilyen kisebb kapirgálást, ütögetést. Fent köldök felett inkább csak mintha kinyomná valamijét. Vélemények?
2016. dec. 3. 10:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma a csuklás és a szivhang is lent volt egészen a szeméremdombnál, nagyon lent! Szerintetek ez hogy lehet?de a mozgást is inkább lent érzem, viszont olyan, mintha valahogy begelé, nem a hasfalam felé rugdosna,vagy boxolna. A hólyagomra meg rengetegszer olyan nagy nyomást gyakorol, hogy menten bepisilek...
2016. dec. 5. 22:20
 12/15 anonim ***** válasza:

A 35. hétig rengeteg helye van, úgy forog ahogy akar.


A csuklást bárhol érezheted, mert az egész teste belereng.


Attól hogy lent érzel apró mozgást, még lehet fejvégű, csak nincs beékelődve, a kezeit meg könnyedén a fejéhez tudja emelni és "bököd" vele.

2016. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. És a nagyobbik lányomat 39. hétre szültem. Előtte 1 héttel a vizsgálat szerint már befordult, de még nem illeszkedett be. Mikor bementem szülni, akkor kiderült, hogy visszafordult, így lábbal előre érkezett (még csak nem is farral). Amíg be nem illeszkedik a szülőcsatornába, addig bármi lehet.

(Amúgy miért jó otthon önvizsgálgatni? Ezt nem értem, de ez egyéni szoc.problémám.)

2016. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tudom,butaság csak izgulok.

Hu ezek szerint természetesen szülted utolsó? Nagyon nehéz volt?

2016. dec. 6. 10:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen természetesen, nagyon gyorsan jött, semmire nem volt idő. Másfél óra alatt megvolt, a kórházba érkezéstől számítva. Volt pár apróbb probléma az elején: karját is felcsapta a feje fölé, ezért karkifejtést kellett csinálni a dokinak, a bal válla emiatt zúzódott és 1 hétig ragtapasszal rögzítve volt a mellkasához. Februárban lesz 17 éves, gyönyörű, egészséges és okos csajszi, mindenkinek ilyet kívánok. ;-) És persze olyan dokit, akinél született. Nélküle nem biztos, hogy most lenne, ehhez azért ő kellett.

Én nem paráznám túl a dolgokat, tudom "öreg" vagyok, 1 felnőtt, egy majdnem felnőtt és egy kamasz gyerekkel, de annyi dolgom volt a gyerekvárás alatt, hogy nem is lett volna időm otthon vizsgálgatni magam. Ha gond van, azt általában megérzi az ember úgyis, túlzottnak tartom az aggódást. Hangsúlyozom: ez az ÉN véleményem, így látom. Ha te ettől érzed jól magad, ám legyen. De a túlféltés később sem szerencsés, a már megszületett gyerek esetében.

2016. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!