Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Gravidát szedtek és...

Akik Gravidát szedtek és rosszul voltak tőle. Nálatok ez miben nyilvánult meg pontosan, hogy derült ki?

Figyelt kérdés

Gravidát szedek szept. 30. óta, szept. 13-án volt az utolsó mensesem első napja, október vége óta van hányingerem, egész nap, de főleg az „ illatoktól”.

11 hkm



2016. dec. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Kideríteni nagyon egyszerű:nem veszed be az egyik nap. Ha nincs hányinger, csak ha szeded, szedj másikat. Sok terhesvitamin van, van miből válogatni.

Nekem amúgy nem volt vele bajom.

26 hkm

2016. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig étkezés közben vettem be így nem volt vele bajom. Egyszer vettem előtte, ki is jött minden. Ne szedd 2-3 napig és ha elmúlik a rosszullét akkor tudod mi a ludas.
2016. dec. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Lefekvés előtt vettem be negyed óra múlva szaladtam hányni. Kihagytam pár napot (csak folsavat szedtem addig) majd reggeli után vettem be, negyed óra múlva szaladtam hányni. (Egyébként délelőtt hányingerem sincs sose de hányás is csak ez a 2 alkalom volt) Most nézek másik vitamin után, tényleg sok fajta van.
2016. dec. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon tömény vitamines ásványi anyag bomba a szervezetnek, így sose szabad bevenni ehgyomorra. Én mindig vacsi után vettem be és semmi bajom nem volt tőle. Ugyanez az omega3-mal is. Azt is ehgyomorra borzalmas volt de kaja közben vagy ebéddel semmi gond. Mindenkinek ki kell ezeket tapasztalni. Mai napig szedem is!

Üdv

39hkm

2016. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megállás nélkül hánytam tőle.
2016. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szedd pár napig, ès kiderül az okozza-e. Viszont movel már majdnem 1 hònapja szedted mire előjött a rosszullét, és közben terhes is lettél, gyanitom hogy amiatt van a hányinger.
2016. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bevettem és fél órán belül kijött. így elég egyértelmű volt az összefüggés. később femibiont, pregnavitot szedtem,azoktól nem hánytam. magától a terheséggtől igen, de a vitaminok akkor már nem ingerelték pluszba a gyomrom
2016. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!