Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Összemehet?

S. O. S. Összemehet?

Figyelt kérdés
Kb 6. hetet töltöttem ma és az eddig hatalmasra duzzadt mellem összement kb eredeti meretre. Ez bajt jelent?
2016. dec. 6. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mar mint hogy terhes vagy azer? V nem ertem
2016. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ertem. nem mindig kell rosszra gondolni nekem pl ilyenkor kezdett fajni es 13 hetig iszonyuan faj. Baratnomnek nyolcadik heten elmult a fajdalom es minden rendben volt vele is.
2016. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Bocsánat, hogy ünneprontó leszek, de igen, ez jelentheti, hogy elhalt a magzat. Nekem is így volt, pluszban megszünt a hányinger és a fáradtság. 8 héten.
2016. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, nem feltetlenul jelent bajt. Nekem akkor kezdodott a mellfajdalom amikor meg kellett volna jonnie (2-3nappal elotte) es kb a 7. heten el is mult, es azota sem jelentkezett, es megis minden rendben ☺ boldog babavarast! 39hkm
2016. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom.Mar volt egy vetelesem, ezert nagyon aggodom.
2016. dec. 6. 19:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 4 hetesen kezdett feszülni a mellem meg se nőtt semmi, 7 hetesen elmúlt. Erre 9 hetesen meglepi volt, ahogy reggel felkeltem az ágyból olyan szinten rossz volt, hogy elmondtam 1-2 imát. Azóta hozzá se tudok érni.

A kisfiammal pedig 8 hetesen szépen elmúlt! Ezért lepődtem meg.

2016. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. dec. 6. 22:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon megilyedtem,amikor 8. héten megszűnt minden terhességre utaló jel..a mellem nem nött semmit, és egyáltalán nem fájt. Szóval ne aggódj,sűrűn előfordul.
2016. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek, mennek. Fogod még visszasírni ezt a néhány tünetmentes napot!:)

Ne aggódj, semmi baj!

Ellenpélda: nekem is volt vetélésem, nem fejlődő terhesség végén, még embrió sem volt sosem. A tünetek végig megvoltak, sőt, olyan rosszul voltam, mint egyik gyerekkel sem. Mégis baj volt.

Nincs itt semmi, minden terhesség más!

Boldog babavárást!

2016. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek!
2016. dec. 7. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!