Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszttel,...

Pozitív terhességi teszttel, majd utna jelentkező vérzéssel orvoshoz mentem, de csak hasu UH-t csinált, ami alapján nem látott semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló mellett pozitívat teszteltem, rá egy hétre megjött a megvonásos vérzés, ami azt írták fogamzásgátló mellett terhesen is megjöhet.

Az orvos csak hasi uh-t csinált, majd 1 héttel utána visszahívott, hogy hüvelyit csinljon, de megint csak hasi UH-t csinált, amin szintén semmit nem látott, és itt le is rendezte az egészet.

Mit tegyek? Menjek vissza jövőhéten, vagy esetleg kérjek vérvételt, hogy ne csak tőlem hallja, hogy terhes vagyok, mert úgy látszik nem veszi komolyan.


2016. dec. 6. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy masikhoz.. minnèl elobb. Ott kezdodik h mit szórakozik hasival? Csinaljon normális hüvelyu ultrahangot.. menj el egy alkalommal maganba legalabb
2016. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost minél előbb!
2016. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet,ha pozitív akkor orvos,ha nem akkor ez valószínűleg kémiai terhesség volt.
2016. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nekem még ezt se mondta el az orvos, hogy lehet korai vetélés, kémiai terhesség stb.

Egy ultrahanggal letudta az egészet, mikor tudom, hogy ilyenkor körülményesebb vizsgálatok szoktak lenni.

2016. dec. 6. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, és ha még mindig pozitív, akkor menj el egy másik nőgyógyászhoz, aki helyben csinál hüvelyi uh-t. Hasit - ha jól tudom - a 12. hét után szoktak csinálni.

Egyébként nincsenek "körülményesebb" vizsgálatok, hüvelyi uh van, ha az nem ad megbízható eredményt, akkor néznek hcg-t, de többször, hogy növekszik-e, és mennyire. Mert ha nem eléggé, akkor lehet méhen kívüli is.

2016. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj másikhoz sürgősen.

És csinálj egy friss tesztet is, hogy lásd, hogy mi a helyzet. Lehet csak kémiai volt.

A fogamzásgátlót abbahagytad ugye?

2016. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt egy doki aki velem is igy szorakozott maganban meghozza.


Keress masik orvost!

2016. dec. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másik orvos!
2016. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, abbahagytam a gyógyszert.

Bár ha terhes vagyok, ha nem, más dokit keresek.

Egy pozitív terhességi tesztet nem lehet ennyire semmibe venni.

2016. dec. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!