Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műtött bal oldalam néha...

Műtött bal oldalam néha nagyon szúr, nyilall, volt így más is?

Figyelt kérdés

Méhen kívüli műtétem volt ott, meg a lombik alatt egy nagy ciszta a petefészkemben. Most többször fáj, nyilall az az oldalam. Lehet, hogy ahogy nő a méhem, stb., az okozza?

Magnéziumot szedek.


2016. dec. 7. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 9 éves koromban volt egy elfuserált vakbélműtétem... egy kb 25 cm-es heg van miatta a hasamon. Első terhességem alatt pokolian fájt a hasam is, meg a hegem is. Nekem evvel hozták összefüggésbe. Most harmadikat várom, már nem az fáj, hanem az előző két császár hegei... :D

Én úgy gondolom, hogy okozhatja a fájdalmat az előző műtéted, de a biztonság kedvéért majd említsd meg orvosnak is. :)

2016. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 H_Vivien ***** válasza:
Nekem több veseműtét miatt szétszabdalták az oldalam. A kisfiamnál nagyon feszűlt kívül-belül, ahogy nőtt a hasam. Én megmondom őszintén szóltam a dokinak és elmentem az urológusomhoz is, hogy nézze meg. Semmi gond nem lett belőle, csak fájt. Most várom a másodikat, még csak 7 hetes vagyok, de akkora a hasam, mint a fiammal 4-5 hónaposan, nem tudom miért. Ugyanúgy feszít, de most már a császár sebem is hozzájött. Szólj a dokinak, de ez normális, ha belegondolsz :)
2016. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, lányok.

Ma voltam uh-n, mondtam az orvosomnak, ő is azt mondta, azért, meg ahogy nő a méh, nyúlnak a szalagok, stb.

Császárom volt nekem is, meg iszonyú összenövések a hasamban, szóval tényleg nem csodálom. :(

2016. dec. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!