Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten voltatok a 2....

Hanyadik héten voltatok a 2. genetikai ultrahangon? Amit a 18-20. hét között végeznek

Figyelt kérdés
Mert engem szerintem későre írtak be. Betöltött 20+1 hetes leszek addigra. 12 hetesnél ugyanez volt, és így magasabb lett a nyaki redője(de még ígyis normál, és egészséges) csak tudni szeretném, hogy van-e a 2. genetikain olyan dolog amit néznek, ami a korral nő, mint a nyaki redő, és így rossz eredményt adhat, ha későn megyek?
2016. dec. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
19+3 hetes voltam.. De nyugi 1 nap még nem a világ vége
2016. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20+3 naposan csinálta a dokim

Ez még teljesen belefér:)

2016. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Mennyi a nyaki redő a babádnak és Genetikán mit mondtak rá?

Mert én 12+6naposan voltam kombinált teszten ott magasabb volt utána genetikai uh-on ott már kisebb volt ott 14+1hetes voltam

És vissza hívtak 19hetesen ott még nem tartok de a szívét és a testét fogják nézni hogy fejlődik

2016. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 héten. Akkor "leltároznak", végignézik, hogy minden testrésze, belső szerve korának megfelelően, egészségesen fejlődik-e. Itt számít, hogy milyen a szonográfus és milyen minőségű a gép. Ahol mi voltunk, profik voltak még én magam is láttam az ujjperceit, stb. Ha egy 40 éves szovjet géppel dolgoznak, ott kevésbé megbízható az eredmény.
2016. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20+2.

Mindent negnéztek alaposan, még a kézfej, làbfej csontjait is, mindent.

Az összes belső szervet, és azok működését.

Kb 20 percig tartott.

2016. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19+4 hetes voltam. Nyugi nem lesz rossz az eredmény, a 2. genetikainak már nem kell ennyire időzítettek lennie, néhány nap nem tesz semmit.
2016. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 21+2 csináltak. Azt mondta az ultrahangos doki hogy 23hetig bármikor elvegezheto ez az uh. Nyugi nincs semmi meg későn :)
2016. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!