Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18-20. Heti masodik genetika...

A 18-20. Heti masodik genetikai ultrahangon lemerik az orrcsont hosszat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindharom terhessegemnel lemertek. Ha jol emlekszem 4,5 mm koruli volt.
2016. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De meg ha le is merik, ebbol mar semmit nem lehet megallapitani.
2016. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az orrcsont megléte a 12 hetes uh-n azért érdekes, mert a Down szindrómás magzatoknak később fejlődik ki, így a tarkóredő méréssel együtt alkalmas a gyanú megállapítására.

18 hetes korban már nem. Persze, attól még lehet, hogy mérik, a többi adat mellett ez is szerepel a leleten.

Nem voltál 12 hetes uh-n, vagy ott volt valami eltérés?

2016. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mérték, nézték.
2016. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam 12 hetes uh. Nem talaltak semmi elterot. Azert kerdezem mert most olvastam hogy 18-20.heti uh ha lemerik az orrcsontot ès 2.5 mm alatt van az is egy jel hogy esetleg gond van down szindrómara gondolok elsosorban
2016. szept. 19. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Az a baj a 18, főleg 20 héten, hogy ha eszrevesznek valamit, nagyon kell sietni, mert nem sok idő van bármit is tenni.

Ha azonnal elmegy az ember amniora, annak a tenyesztese is kb 4 hét.

Nem lesz semmi gond, ne aggódj! Miért kezdtél el most aggódni? Minden rendben lesz!

2016. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok torteneteket a neten lehet nincs ram johatassal
2016. szept. 19. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Megint #4 vagyok.

Olvasd a pozitív történeteket! Én is rengeteget paráztam eddig, 16 hetes vagyok.

Vetélés után vagyok, az áprilisban volt. 8 hétig még örülni sem mertem, hogy újra összejött.

A cvs után sem kaptam jó híreket, amit szintén meg kellett emésztenem. Szerencsére élhető a babám rendellenessege, de mégis van.

Rádöbbentem, hogy lassan félidős a terhességem, és eddig mit kapott tőlem a babám. Csupa stresszhormont, negatív gondolatokat. Ő már érzi, amit én érzek, a hormonvaltozasokat, a pulzus emelkedését, de nyilván az okokat nem tudja.

Negyedik baba, már érzem az apró kaparászasait, kis rezdulüléseit. A cvs után, a rossz hírek után két napig meg sem mert mozdulni, úgy félt.

Nem vagyok hajlandó tovább így gondolkodni, pont a baba érdekében. Megérdemli, hogy jól érezze magát. Hogy bizzak a legjobbakban és szeressem őt, vigyázzák rá.

Úgyhogy innentől csak pozitív történetek érdekelnek!

Merj boldog lenni, és örülni a babádnak!

2016. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeseget kerdezek de mi az a cvs?meg nem hallottam rola
2016. szept. 19. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!