Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen normális?

13 hetesen normális?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy normális a has-szurkálás, de azt gondoltam hogy a 12.hétig. Most vagyok a 13.hétben és olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, nyilal hol az egyik oldalra hol a másikra. Van hogy erősebb picit, aztán egy perc alatt el is múlik. Ez ilyenkor még mindig normàlisnak számit?

Illetve a folyásotok nektek ennyi idősen milyen volt? Nekem sárgásbarna, karamell szinű vagy csak sárga vagy fehér de mindig más.

Ez mitől lehet? Vizeletet vittem a laborba rendben van, az orvosom kenetet is vett de semmi fertőzés.

Tapasztalatokat, véleményeket várok!


2016. dec. 8. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szúrkálásra nem nagyon tudok mit mondani, mert még csak a 7. héten vagyok.

DE A SÁRGÁSBARNA? KARAMELL SZÍNŰ FOLYÁSRA SEMMIT NEM ADTAK????? Jézusom!!! Ezt el sem tudom hinni, hogy ezzel semmit nem csináltak! Ez progeszteron hiányra utal és csoda, hogy eddig megmaradt a terhességed! Most már mindegy így a 13. héten, de elég veszélyes húzás volt, hogy semmit nem írt fel rá az orvos!

2016. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szurkálás normális. Nő a méh, ezért érzed. Volt olyan nekem, hogy amikor felálltam, szinte nyilalt.

Még időnként most is érzem, pedig 27 hetes vagyok. Ilyenkor tudom, hogy újra hirtelen nagyot fog nőni a hasam.

A folyás, ha a doki nem talált semmit, akkor ilyen, és kész. A bővebb folyás természetes, a tenyésztés mutatta volna, ha van betegség.

A karamell szín az vér, csak nagyon kis mennyiségben. Ha semmit nem lát a doki, akkor származhat a méhszájból is. Erzékenyebbé válik, könnyen sérül,pl szex közben.

Szedj C vitamint, javítja az erek állapotát.

2016. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. 13 hetesen már nincs progihiány.

2. A progihiány picivel bonyolultabb dolog, mint hogy egy barnás folyásra ráfogod, hogy tuti az.


Kérdező, menj el egy másik orvoshoz, több szem többet lát, de ha barnás a színe, ott vsz. vérzik valami, és az nem jó.

2016. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 9. Héten találtak egy pici hematómàt, a 11 és 12. Héten szervülőben volt. Talán még mindig amiatt van ez?
2016. dec. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!