Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 34 hetesen?

Normális ez 34 hetesen?

Figyelt kérdés
A hasam teljesen be van keményedve plusz fáj is, és görcsöl is időként, reggel óta. Jósló fájásnak mondták a tanácsadáson, de az el is múlik, ez viszont nem marad abba. Közben hányingerem van, szétszakad a derekam, és zsibbadnak a végtagjaim. Valaki tapasztalt hasonlót?

2016. nov. 22. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjél szépen befelé a kórházba!
2016. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal a kòrházba
2016. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És esetleg valami ötlet hogy mitől lehet? Mert ha bemegyek és semmi nincs, hülyének néznek...
2016. nov. 22. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
SOHA nem néznek hülyének fájásokkal kismamát, legyél már eszednél!!!! Lehet, hogy szülést kéne visszatartani, meg pumpálni beléd a tüdőérlelőt, legyen már eszed!
2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
írd meg mi volt, kiváncsi vagyok, én is 34 hetes leszek.
2016. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivan? Elmondod mi a panaszod.. komolyan ennyire esetlen vagy? Menj be mondd el mi a gond, tudni fogjak h nem normalis es elmondjak mi a teendo. Mi a baj. Es ha baj van de nem mentel? Feltudod majd dolgozni h csak bekellett volna menned? Inkabb nezzenek hulyenek!!!
2016. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

hasonló tünetekkel volt egy éve koraszülésem.35 hétre.


Majd írd meg mi volt

2016. nov. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bementem, azt mondták jósló fájásom van. Haza is engedtek, de bármi van, mennem kell.
2016. nov. 23. 06:58
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor pihizz sokat :)
2016. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!