Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket kérnék a védőnőm...

Véleményeket kérnék a védőnőm kijelentéseiről. Sírjak, vagy nevessek? :D

Figyelt kérdés

1. "A magzat az első 12 hétben lappang a petevezetékben"

2. "A beágyazódás a 12. héten történik meg"

3. "az első trimeszterben nem lényeges az egészséges táplálkozás"


2016. dec. 8. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez azért durva. Ne foglalkozz vele, bologass neki és ennyi.
2016. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Inkább nevess, aztán próbálj elfeledkezni róla... S táplálkozz egészségesen még akkor is, ha nem vagy várandós, hadd egye a méreg... :D
2016. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Sírjál.

Én be is jelenteném.

2016. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Mar reg szidtak itt a vedonoket. Ideje volt egy uj kerdesnek...
2016. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom....mond hogy ez nem igaz. Fiatal?Bár erre az se mentség. Én szólnék a vezető védőnőnek, mert a hülyeségeivel akár veszélyeztethet is egy-két naivabb kismamát vagy a babájukat.
2016. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Édes jó Istenem!!! Én sem tudom sírjak-e vagy nevessek...
2016. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas korú. Egyébként mindezt leszámítva nagyon cuki nénike. Szerintem azért tudok nevetni rajta, mert az én generációm egyébként sem nagyon fogad meg tanácsokat idősebbektől, hanem sokkal jellemzőbb, hogy interneten utána járunk, magunktól kitanulkozunk, stb. Nem jelentgetek én senkit sehol, távol áll tőlem az ilyen bemószerolás. A beágyazódás menete középiskolás tananyag, az egészséges táplálkozás fontosságát meg szerintem nem is kell magyarázni egy felelősségteljes, gyereket vállaló kismamának. Szóval túl nagy kárt nem tud tenni a hülyeségeivel :D Aki meg ezeket a dolgokat komolyan tudja venni neki és elhiszi, hogy terhesen lehet minden szr szemetet összezabálni, az szerintem más módon is ártalmas a babájára nézve... Úgyhogy nem fogom jelentgetni. Inkább beírom majd a babanaplómba, ha veszek egyet, hogy később a gyerekem is röhöghessen ezeken :D
2016. dec. 8. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Azért éppen az utolsó állításában van némi igazság, bár nem így fogalmaznám meg, mert nagyon jó lenne egészségesen táplálkozni, de ha annyit hánysz, mint pl. én az első trimeszterben, akkor nem fogsz tudni egészségeset enni, ettől a dokik szerint nem lesz baja a gyereknek, lehet, hogy erre gondolt a védönő is. A többi, amit állít, elképesztő baromság.
2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as semmi tünetem nincs, nem hogy hányás, de még a fáradtság se környékez. Ennek tudatában javasolta, hogy egyek nyugodtan szemetet szeméttel 😀
2016. dec. 8. 22:12
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a védőnő 12 hét helyett 12 napot akart mondani.Mivel a 12. napi beágyazódás kb stimmel is.Mivel írtad hogy nyugdíjas nénike szerintem simàn ez a helyzet.

Szerintem a táplálkozást is arra értette hogy ne aggódj ha az első 12 hétben a rosszullét miatt nem tudsz egészségesen táplálkozni.

Kicsit több empátia nem ártana.

2016. dec. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!