Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és nagyon hizékony. étrendemen azt változtatam h többször keveset eszem, dehát. Csak a torna maradt, de a hasprést nem merem csinálni nehogy vmi baj történjen. Milyen gyakorlatot csináljak has-csipöre amit szabad?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 20:43
 1/9 anonim válasza:
66%
Rubint Réka kismama torna dvd sőt étkezési tanácsok.Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóó
2008. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Az sem mindegy hogy mit eszel. Próbáld meg kerülni a nehéz és fűszeres ételeket. Hagyd el a szénhidrátot vagy csak keveset egyél belőle. Helytette teljes kiőrlésű dolgokat vegyél. Én sok kefirt és natur joghurtot ettem. Egyél sok gyümölcsöt. És arra is figyelj, hogy mit iszol. Sima szénsavmentes vizet igyál, abból is a legjobb a Jana, vagy a Nestlé Aquarel. Semmi édes lötty! Hasra nem ajánlom a tornát. A csípődet és a combjaidat pedig gugoló mozdulatokkal erősítheted. A hátad maradjon mindvégig egyenes. Ennyit tudom tanácsolni. tymy
2008. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is csak Rubint Réka kismama dvd-jét tudom ajánlani. Egyáltalán nem megeröltető viszont kellemesen elfáradsz. Van rajta külön gyakorlat csipöre is, és étkezési tanácsokat is ad.

24 hetes kismama

2008. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem ajánlanám!Mármint a Rékát! Aki eddig nem tornázott az ne ilyenkor kezdje el! Mert akkor tényleg árthat. Ha előtte is edzésben voltál, akkor nyugodtan. Van pár apró trükk -A teába és az ételekbe ne rakjál cukrot, a csoki helyett igyál tejet, a kenyeret hagyd el és egyél helyette bulátát. Ha nagyon kívánod a sütit akkor azt válaszd amiben sok a gyümölcs-és egyél sült almát meg sütőtököt az csillapítja az édesség éhségedet!
2008. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Ha végignéznéd rubint réka dvd-ét most nem mondtad volna ezt,mert ő közben mindenre felhívja a figyelmet, arra is ha kezdő vagy ilyenkor mit csinálj és mit nem.
2008. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Én is Rékára szavazok!! Szerintem nagyon jó, és el lehet kezdeni 5 hetesen is, akkor is, ha eddig nem tornáztál. Csak arra figyelj, hogy amikor először csinálod, próbáld csak a felét, vagy amennyi jól esik! Semmiképpen ne erőltesd meg magadat!!! Pár hét és úgyis belejössz.

Vagy még ajánlom az ellipszis trénert!! Nekem van itthon és nagyon szuper, abszolút nem megterhelő, kíméli az izületeket, és terhesen is lehet használni.

A hasprést felejtsd el!!

Minden jót, üdv 31 hetes kismami

2008. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben nem szabad aktívabban mozogni, főleg nem az 5. héten, mikor amúgy is fenn áll a veszély, hogy egy nagyobb súly megemelésétől kilökődik a petesejt.

Az orvosok a 12. héttől szokták ajánlani a kismama tornát, szóval addig próbálj inkább csak az étrendedre koncentrálni.

A Réka DVD-jére meg csak akkor tornázz, ha előtte is tornáztál már, hozzá vagy szokva a tempójához, ritmusához.

Amúgy egy megemelkedett pulzus vetéléshez is vezethet, erre is oda kell figyelni közben.

Én is Rékára nornázom, minden második nap. Odafigyelek az étrendemre is, és eddig, a 24. hétig 5 kg-ot híztam.

2008. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Megnéztem!!!! A véleményem változatlan-ha eddig nem mozgott valaki,csak annyit amit a napi teendői megkívántak, akkor nem kezdheti most el,mert elég megterhelés maga a terhesség a szervezetének, bárminemű plussz mozgás az már megterhelő. Majd szülés után kezdje el inkább, hogy visszanyerje az alakját és , hogy jól érezze magát a bőrében.
2008. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rendkívül hízékony vagyok.A terhesség előtt csak kemény sporttal (futás) tudtam tartani a súlyom. 8 hetes koromban hagytam abba a futást. Egy ideig szobabickliztem, majd áttértem a tempós gyaloglásra. Elég sokat paráztam végig a súlyom miatt. Próbálom kerülni az édességet, kevés kenyeret eszem, nyáron sok-sok gyümit ettem (néha főétkezésnek is). Szerencsére nem voltam kívánós eddig, de az étvágyam igen jó. Őszinte leszek, nem mindíg sikerül visszafogni magam. Most 34 hetes vagyok, és 12kg-ot híztam.

2008. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!