Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni,ha...

Hogyan tudnék fogyni,ha szoptatok? Milyen torna gyakorlatot végezhetek?

Figyelt kérdés
HOGYan tudnák fogyni,ha szoptatok van egy 2.5honapos kisfiam,de szeretnék fogyni,mikor haza jöttünk a korházbol fogytam 1honap alatt -15kg-ot,de még le szeretnék adni -12kg hanem többet. Így szoptatás alatt milyen torna gyakorlatott lehet csinálni és milyen diétát? 2éve már le adtam -40kg ,de akor nem volt babám és most nemtudom mi tévö legyek.Aki tud segíteni írjon.ÜDV .VÁlaszokat előre is kösszönöm:)
2009. jan. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről inkább az orvosodat kérdezd meg elsődlegesen!
2009. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Igaz, az orvos és a védőnő sokat tud segíteni, de...

Biztos, hogy pont most akarsz fogyni, leadtál 15kg egyelőre érd be ezzel! Most a baba az első! Szoptatás alatt csak módjával szabad mozogni és csak annyit, ami még nem megerőltető! Ezzel a mennyiséggel viszont nem valószű a fogyás! Amúgy az a baj a szoptatás alatti fogyókúrával (diétával), hogy közben a szervezeted a zsírsejtek méreganyagait is kiválasztja, csak ilyenkor a tejbe is jut belőle!

Szóval szerintem várj még ezzel! Én 1,5 évig szoptattam a fiam most kettő és szülés óta egyetlen grammot sem adtam le, de most elkezdtem diétázni és tornázom is, meg persze reménykedem, hogy a két éve rajtam lévő plusszok végre eltűnnek!

2009. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika! A védőnőnek dunsztja nincs a diétáról. Tapasztaltból tudom.

Szoptatás alatt lehet mozogni amit jónak ítélsz magadnak és nem túl megerőltető. De diétázni ,fogyózni NEM SZABAD, SŐT egyenesen TILOS. Ha már nem szoptatsz olyan fogyókúrába kezdesz amit nem szégyellsz. De most első a babád. Igaza van az előttem levőnek, ha szoptatás alatt drasztikus, vagy bármilyen fogyókúrába kezdesz a zsírszövetekben elraktározott méreganyagok kiválasztódnak és átjutnak az anyatejbe is. Szóval NE!

Dietetikus anyuka

2009. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat!!!Nem eszek édességet pedig cukrász és szakács vagyok,de meg lehet állni meg nem eszek fehér kenyeret meg mindenből zsírszegényt eszek iszok.Remélem ami még rajtam van mínusz kg-ok le mennek hisz már egyszer leadtam -40kg-ot:):):)
2009. jan. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!