Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem jön a baba? (többi lejebb)

Ha nem jön a baba? (többi lejebb)

Figyelt kérdés

sziasztok! párommal nagyon szeretnénk babát,de nem sikerül. 1éve próbálkozunk a ciklusom rendszertelen nagyon van,h 4-6hónapig meg se jön.. orvosnál voltam többször is azt mondták,hogy szedjek norculutot és megjön hát megis jött de a utána többször nem.. meg azt mondják,h hormon probléma várjak majd megjön.. múlt honapba se volt meg csak.előtte..

ha most elmegyek orvoshoz és mondom,h babát szeretnénk akkor milyen vizsgálatok lesznek?

nagyon kétségbe vagyunk esve hogy nem lehet ..(tudom egy év nem sok próbálkozás) de ha tud valaki segítsen aki hasonló helyzetben volt vagy valami..

22/l 22/f



2016. dec. 10. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha 1 éve nem jön a baba akkor mind a kettőtöknek el kell menni kivizsgálásra.. A vizsgálat eredményétől függ hogy gyógyszeres kezelést kapsz vagy lehet indítani a lombik programot.
2016. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Rendszertelen menzivel nem ártana el menni Endroklinologushoz
2016. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
TSH -d milyen?
2016. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Huuuu, hat keress fel elso korben egy profi endokrinologust illetve egy jo, hozzaerto nogyogyaszt!!!

Semmi kepp sem egezseges, hogy igy jon meg, vagy nem jon meg...:(

2016. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 nemtudom nem közöl semmit velem.. igazábol amit eddig csinált az orvos egyszer hasi es hüvelyi uh kenetet is nezett és azt mondta semmi gond.. mindig fogamzásgátlót irna amit én nem akarok szedni.. többieket kérdezném hogy azt hol lehet felkeresni?
2016. dec. 10. 14:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiába próbálkoztok, ha nincs menzeszed hónapokig, én ezt így nem is venném próbálkozásnak. Első körben semmi szörnyű vizsgálat nincs, csinálnak egy vérvételt, hormonsort és ennyi. Neked a ciklusodat kellene beállítani, lehet, hogy már azonnal teherbe is esnél.
2016. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azért akar fogamzasgatlot felirni hogy beallitsaa.. pedig minden alkalommal mondom,h en nem szeretnek szedni.. azt mondta majd megjon..ketto kulon nogyogyasznal is voltam mind ketto ugymond leszart..
2016. dec. 10. 14:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Keress egy másik nödokit és mondd meg neki, hogy teherbe szeretnél esni, az a minimum, hogy ezek után nem ír fel neked fogamzásgátlót. Endokrinológus a hormonokkal foglalkozik, de a nödoki is tudja kérni ezeket a vérvizsgálatokat.
2016. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
rendben.ez a hormonsor vizsgalat hogyan zajlik?
2016. dec. 10. 14:12
 10/16 anonim ***** válasza:

- Aviva torna (hormontorna)

- csaladallitas (a lelki resz is nagyon beleszolhat!)

- endokrinologusnal hormonok nezetese (3., es 21. ciklusnapon szoktak nezni)

2016. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!