Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem jön a baba? (többi lejebb)

Ha nem jön a baba? (többi lejebb)

Figyelt kérdés

sziasztok! párommal nagyon szeretnénk babát,de nem sikerül. 1éve próbálkozunk a ciklusom rendszertelen nagyon van,h 4-6hónapig meg se jön.. orvosnál voltam többször is azt mondták,hogy szedjek norculutot és megjön hát megis jött de a utána többször nem.. meg azt mondják,h hormon probléma várjak majd megjön.. múlt honapba se volt meg csak.előtte..

ha most elmegyek orvoshoz és mondom,h babát szeretnénk akkor milyen vizsgálatok lesznek?

nagyon kétségbe vagyunk esve hogy nem lehet ..(tudom egy év nem sok próbálkozás) de ha tud valaki segítsen aki hasonló helyzetben volt vagy valami..

22/l 22/f



2016. dec. 10. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eloszor menj el endokrin szakrendelesre, hogy kideritsek a rendszertelen menstruacio okat. Legtobb esetben pcos, vagy ir okozza, vagy a ketto egyszerre (neten ezeknek utana tudsz olvasni, hogy pontosan mik is ezek). Nekem is rendszertelen a mensim, elofordul, h egy ev is kimarad. Inofolic szedese mellett viszonylag rendszeres, de csak akkor, ha becsuletesen szedem es nem hagyom ki. Ez nem gyogyszer, hanem etrendkiegeszito, ami folsavat es inozitolt tartalmaz. Pcos-osoknak ezt szoktak javasolni az orvosok, de a baratnom peldaul nem pcos-os, rendszeres volt a mensije is, csak nekik sem jott ossze a baba (2 eve probalkoztak) es ezt ajanlotta neki is az orvos. 2 honapig szedte es terhes lett.
2016. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oke koszonom
2016. dec. 10. 18:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miért ajánlgatjátok az endokrinológust. Mivel a női ciklust hormonok működtetik egy normális nődoki, megcsinálja neked a hormonsort (egy sima vérvétel), ehhez nem kell endokrinológus, a pcos-t is felismeri a nödoki és nem is tudjuk, hogy az áll-e a háttérben. Én jártam egyébként endokrinológushoz pajzsmirigy túltermeléssel, de a nőgyógyászati gondjaimmal nem ő foglalkozott. Neked egy jó nödoki kell, aki helyrerakja a ciklusodat, úgyis továbbküld, ha nem tud veled mit kezdeni.
2016. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ja ertem,akkor marad a nogyogyasz:s
2016. dec. 10. 19:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később kell majd endokrinológus is, ezt innen nem lehet megállapitani. Egyenlőre keress egy jó hírű nödokit, szerintem csak fizetöst fogsz találni, de hát erre muszáj költeni.
2016. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oke. jovoheten megyek orvoshoz kivancsi leszek mi ahelyzet..
2016. dec. 10. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!