Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet kamilla teát inni?

Terhesen lehet kamilla teát inni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem hallottam rola, hogy ne lehetne. Vizhajtosakat nem szabad, a kamillatea tudtommal nem az (?), sot koffeinmentes, ugyhogy szerintem igen.
2016. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan sok hülyeséget lehet olvasni neten. nem értem ezt.
2016. dec. 11. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Én meg az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket nem értem. felnőtt nő, aki gyermeket vállal, hogy lehet ennyire ostoba?

Most komolyan! Ne pialj, ne drogozz, ne dohányozz, ne egyel nyers hust meg hasonlók, amit normalis esszel magunktol is tudunk.

Mi a feneert ne lehetne kamilla teat inni terhesen???

2016. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De a kamilla főleg külsőleg gyógy. Világosra készítsd és ne sokat igyál, mert a bélbolyhoknak nem tesz túl jót.
2016. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as pl. Ezért kérdezem [link]

Én meg szeretem

2016. dec. 11. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én is találtam ilyen cikket. Gondolom ez már nem lehet véletlen.... még ha józan paraszt ésszel nem is szól ellene semmi.


25hkm

2016. dec. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Koraterhesen inkább ne igyál kamilla teát ( a belinkelt cikkel is írják, hogy hatással van a női ciklusra, tehát valószínűleg ösztrogén jellegű anyagot tartalmaz, ezen kívül megfelel egy gyenge antibiotikumnak is. Utóbbi miatt okozhat hasmenést is, ami pedig kiválthat méhösszehúzódásokat.)

A félidő után, ha nagyon megkívánod, akkor egy pohár nagyon gyenge kamillatea nem fog ártani, de rendszeres fogyasztása, illetve naponta több pohár fogyasztása nem ajánlott.


Itt is érvényes az, hogy abból még nem volt baj, ha nem itta valaki. :)


Sőt, a fűszeres teákat is kerülni kell, főleg ha van benne bors, szerecsendió és fahéj. Pedig ilyen hidegben milyen jól felmelegítene! :(


28 hkm

2016. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kora terhesen a fahéjjal jártam így, anyira kívántam, és ettem is csak úgy izzadtam tőle, akkor is beteg voltam. hát mondanom sem kell jó rám ijesztettek nem szabad mit csinálok, hál istennek nem lett abból gond. azóta nem ettem fahéjat. most megint beteg vagyok kívánom meleg sütőtök levest arra is azt mondták, ja az á vitamin miatt nem lehet, meg a kamilla teát meg tegnap este közölték nem lehet. már lassan ott tartok, nem foglalkoznék semmivel amit kívánok megeszem megiszom. De ugye két vetélés miatt (ami vértalvadási gondok miatt voltak, nem azért mert valami olyasmit ettem) jobban aggódok kicsit, és most meg már ugye nem sok van a terhességből, már annyira közel érzem a babát, hogy a karomba tartsam. hogy parázok mindenen.
2016. dec. 12. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!