Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz babám?

Szerintetek lesz babám?

Figyelt kérdés

Általában 35-36naposak a ciklusaim és november 5én jött meg utoljára.

Másfél hete derékfájás fáradtság mellfájdalmaim voltak. Múlthét szerdán hánytam reggel majd aznap délután közepesen sötét pozitív tesztem lett, majd szombat reggel teszteltem akkor picivel sötétebb lett.

Ma kértem időpontot a kórházba de csak 28.ra kaptam és ma délután gyorsan elmentem egy magánorvoshoz. Nem volt megtelve a húgy hólyagom és az ultrahangon láttunk petezsák félét ki is hangsúlyozta hogy egy látható(!) Kézzel írt papirt kaptam azon kiolvashatatlan dolgok vannak de vmi olyat látok hogy petezsák még nem látható és a méhem? (Talán) 7.5cm


Tőle is kaptam időpontot 2hét múlva


2016. dec. 12. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz gratula :)
2016. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pozitív lett a teszt akkor Igen. Gratulálok 😍 Boldog babavárást 😄 😘
2016. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, úgy tűnik lehet halkan gratulálni! :)

De valószínűbbnek tartom, hogy a petezsák 7.5 mm, és embryo v. vitalitás(azaz szívhang,életjelenség) MÉG nem látható!

2016. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!