Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. babám januári 2. június...

1. babám januári 2. június vége lesz (picike még). Mennyivel jobb /rosszabb nyáron "kisbabának" lenni?

Figyelt kérdés
2,5 év lesz a 2 "baba" között nálatok, hogy jöttek ki egymással? Jó a 2,5 év?

2016. nov. 2. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
2 év van közöttük és egy rémálom. A nagyobb pont annyira erős, hogy bántani tudja és pont annyira kicsi, hogy ne fogja fel a következményeit. Remélem, ha nagyobbak lesznek összenőnek, mert eddig én a kis korkülönbségben csak a negativumokat látom. 1 éves lesz a kicsi.
2016. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőm januári, második áprilisi, imádtam, hogy jó idővel kezdtünk. Nem mondom, hogy egyszerű ez a korkülönbség, de nekem eddig bejön.
2016. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos válaszolni nem tudok mert mi még csak most tervezzük a második babát. Ha összejön e hónapban akkor kb julius végefele születne meg( persze ha minden rendben) és szintén 2,5 év lenne a kicsik közt. Azért írtam mert szeretném követni a kérdésed mert a válaszok igazábol engem is nagyon érdekelnének:)

2016. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kislányom nagyon értelmes, és szerencsére jó gyerek, nem verekszik stb. :) ha fele annyria lesz jó a kicsi akkor én már örülök :)

mennyivel másabb egy nyári terhesség/ kisbaba. Kell vmire figyelni?

2016. nov. 2. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

27honap van a nagyok kozt.semmi problema nem volt.a masodik terhessegem egy alom volt.aprilisban szultem ugyan,de azon az even marcius vegen mar 25 fok volt.aprilis 12.en rovidnaciban,poloban mentem szulni reggel 7kor.30fok korul mozgott napkozben a homerseklet.

Sokkal jobb volt mint a januari kisfiamnal.nem kellett annyi ruhat rahuzni.elso setankon egy hosszu bady es egy labas kisnaci volt a picin (5 napos volt).28 fok volt,melegebb volt mint a lakasban.egy hosan mar csak egy rovid bady volt rajt altalaban.

Nekem is konnyebb volt a terhesseg vege fele,hogy nem kell oriasi kabatot felvenni,teli cipot kotogetni.

Nyaron szerintem teged majd jobban megviselnek az urolso hetek,a meleg miatt.de ez sem torvenyszeru.

A baba meg amugy is 37 fokbol jon,tehat talan meg jobb is nekik,mintha telen a minuszokba erkezne.nincs akkora difi.

2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hàt, nekem csak egy gyerek van, de eszembe jutott a hozzàtàplàlás. Télinek azért jobb, mert mire odakerül, akkor lesz szezonja a friss gyümiknek, zöldségeknek.
2016. nov. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az én lányomnál kínszenvedés volt a hozzátáplálás...csak anyatejet akart inni, szóval tök mind1 mikor milyen gyümi van....utána meg alig evett, 1 éves koráig szopizott, este-reggel
2016. nov. 3. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. Júniusi baba, nagyon meleg nyár volt, állandóan azon izgultam nehogy kiszáradjon. Anyatejes volt, séta közben nem tudtam szoptatni.
2016. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha tudok ráállok megint a 2-3 órás szopizásra de sajnos lehet akkor nyáron ez kevés ....vizet adtatok?
2016. nov. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!