Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hányadik heteken jártatok/f...

Ti hányadik heteken jártatok/fogtok menni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán merült fel bennem a kérdés, mert engem a 11. hétre visszarendelt a nőgyógyász, csak nem értem, hogy minek, ha 12.-en úgyis mennem kell a genetikai uh-ra. Azt azért nem szeretném, ha fölöslegesen hívogatna azért, hogy minél több pénzt leakasszon rólam. Eddig 2x voltam, az első alkalommal még csak petezsák volt és visszarendelt 2 héttel későbbre, hogy ellenőrizzük a szívhangot.
2016. dec. 13. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így voltam:

6. het: terhesség megállapítása és uh

9. Uh

12. Genetikai uh (ezt nem a dokim csonalta)

12. Vizsgálat a nőgyógyászomnál és az uh eredmény átbeszélése

16. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

20. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

21. Genetikai uh (nem a dokim csinálta)

24. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

25. Huvelygyulladas miatt voltam nőgyógyászomnál

29. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

30. Uh (nem a dokim csinalta)

32. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

35. Vizsgálat a nőgyógyászomnál

36. Uh (nem a dokim csinalta)

38. Vizsgálat a nőgyógyászomnál


Soknak tűnik, de tuti nem a pénz miatt hívott, mert egy vizsgálat 3 ezer ft volt nála ekkor (1 eve)

2016. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először 5 hetesen, de akkor amúgy is mentem volna (meddőségi központban vizsgált akkor még a doki, nekünk kellett gyógyszeres rásegítés a peteéréshez, ezért folyamatosan nézték, hogy mi a helyzet). Utána egy héttel később, mert még csak petezsák volt látható.

6 hetesen már volt szívhang is, utána már nem a meddőségibe jártam, hanem természetesen a terhesgondozást végző orvoshoz. Nála 7 hetesen voltam, akkor vett gondozásba, onnantól kezdve havonta jártam, plusz az ultrahangok, amik a protokoll szerint szükségesek. Ultrahang vizsgálatok idejétől függetlenül mentem nőgyógyászhoz négy hetente.

2016. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, az utolsó hónapban természetesen már gyakrabban jártam, hetente, de a 38. betöltött héten meg is született a fiam, úgyhogy ennél sűrűbben nem is látott orvos. A nagyobbik fiam a 39. héten született, vele már a végén kétnaponta mentem nst-re. A kicsivel csak egyetlen egyszer jutottunk el :)
2016. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor nem mész el a 11. héten hanem mész a 12. héten...ilyen egyszerű...majd ha rákérdez azt mondod elutaztatok, mi köze hozzá...

egyébként én is voltam a 11. héten, de csak azért mert a 8. héten nem volt még szívhang....8, 11, 12, 18, 22, 26, 30, 34...én valahogy így jártam mindkét gyerekkel, csak a másodiknál a 11. heti kimaradt.

2016. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben ,ha nincs semmi gond vagy előzmény 4 hetente kell nőgyógyászhoz menni,amibe a genetikai uh-ok nem tartoznak bele,ugyanis ilyenkor nincs fizikális vizsgálat,nem lehet tudni minden rendben van pl a méhszájjal.
2016. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!