Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 szem tabletta kimaradt,1...

2 szem tabletta kimaradt,1 potolva lett, voltunk együtt. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
6. És 7. szem maradt ki. Amikor a 6. Maradt ki aznap voltunk együtt. A 8. Szemmel bevettem még egyet. A 9. Szemnél voltunk együtt megint, utána pici vérzés. Ez.2 napja volt, ma megint volt egy pici vérzésem..
2016. dec. 16. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes akár akkor is, ha rendesen szeded, ha meg kihagyogatod, akkor főleg. De a vérezgetés betudható annak is, hogy bevettél még egyet a 8. szemmel és jól felborítottad a hormon egyensúlyodat. Azt azért áruld már el, hogy nem olvastad el a betegtájékoztatót??? Rá van írva, hogy a kihagyott szemet ne pótold! Nem véletlenül nem szabad...
2016. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos így nem hat a gyógyszer. Emellett a 6. és a 7. szem ideje éppen az ovulacio környéke lenne normál esetben. Így sajnos nem lehet biztosra menni, lehet, hogy terhes vagy. Persze nem biztos.


A verzesek a felborult hormonháztartásod jele. Nem szabad a tablettát pótolni.


Ebben a ciklusban most már végig védekeznetek kell.


Orvossal érdemes lenne konzultálni. Ha esetleg baba, akkor ebben a hónapban hogyan szedd a gyógyszert stb. Ilyesmi kérdéseket kéne neki feltenni.


Vegyél alacsony HCG szintet kimutató terhességi tesztet, és csináld meg kb egy hét múlva, vagy inkább 10 nap. Ezzel még menstruaciod előtt ki tudod mutatni a babát. Persze ez sem 100%.

2016. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első! Az enyémnek a tájékoztatójára mindig az volt írva, hogy pótolni kell, pedig nem egy fajtát használtam. Szerintem is lehetsz terhes, de szerintem nincs akkora esély. Ha késik, tesztelj!
2016. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!