Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vészes terhességi hányásra...

Vészes terhességi hányásra vált be nektek bármi?

Figyelt kérdés
És lelkileg hogyan lehet ezt elviselni? 12 hetes terhes vagyok, 2 hónapja fekszem itthon, a házimunkát sem tudom megcsinálni. Nem így képzeltem a terhességet, azt hittem majd folytathatom a munkát, az edzést, örülhetek a picinek és élhetem az életemet, ehhez képest semmivel nem tudok haladni, a napi program kivinni 10-szer a hányos lavórt, erővel bent tartani a gyomromban némi vizet és a magnéziumot. Már abban sem bízok, hogy a 12 hét végére javulni fog a helyzet, mert néha voltam fél napokra jobban, de mindig újra kezdődött.
2016. dec. 18. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vészes terhességi hányás már orvosra tartozik. Legtöbb nőt ezzel befektetnek kórházba és infúziót kap pl.! Javaslom, hogy számolj be a nőgyógyászodnak erről, ha nem tesz semmit, menj másikhoz! Az nem normális, hogy mindent kihánysz.
2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már 4 doki látott, vannak fél napok, max. 1 nap, amikor jobban vagyok, mondjuk csak 2-3-szor hányok aznap, emiatt nem vagyok kórházban. De attól még, mert heti 2 nap elviselhető, nagyon brutális ez az egész, főleg, hogy más nőknek egyáltalán nincsenek tüneteik. Egyébként fel lett ajánlva, hogy befeküdjek, de nem tudom mennyire érdemes, dokik szerint nem szükséges, amíg nem száradok ki teljesen, gyerek is jól van a hasamban.
2016. dec. 18. 13:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Daedalon kúpot javasolt a dokim.Viszont az se volt kellemes
2016. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 és hatott valamit? B6.ot szedek, de nem használ.
2016. dec. 18. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Harmadszorra csinálom. El fogod felejteni, kb., mint a szülési fájdalmat. Volt, hogy napokig tizpercenként hánytam vagy, hogy napokig alig ittam, ami bentmaradt. Coca cola hidegen egy-egy kortty. Egy-egy falat puha kenyér. Gyömbér tabletta.
2016. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja és hideg levegő. Ágyban fekve, nyitott ablak.
2016. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Daedalon kup mehet. Bar nem ajanlott, de az elony-kockazat merlegelesevel hasznalhato. Ha csak nehany nap rosszabb, azokon a napokon hasznald. Napi egynel tobbet ne. Remelem gyorsan elhagyod a hanyos idoszakot!
2016. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak! Én is nagyon sokat voltam rosszul, de szerencsére nem hánytam minden nap. Sajnos nincs rá semmi jó tipp. Én is kipróbáltam sok mindent, de igazán semmi se vált be. A 16. hét környékén enyhült valamelyest, de jó néhány ételt még most sem tudok megenni. Ami nekem ideig-óráig segített: vanilia jégkrém, mentolos fogkrém kiiktatása, háztartási keksz, zabkása, savanyú cukor. Próbálgasd, hátha bejön valamelyik. 19 hkm
2016. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kórházba kerültem anno ilyen tünetekkel. Cerucalt raktak az infúzióba, aztán amikor hazamentem, tablettában kaptam. Végszügség esetén kellett bevenni.
2016. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És hol kell jelentkezni,ha erre gyanakszik valaki? Háziorvos? Nőgyógyász? Kórház? Meddig szabad várni? Én ugyan nem feltétlenül hiányok napi tízszer,de befelé is alig megy valami. Szomjas vagyok,de nem tudok inni,stb... már érzem,hogy szaradok ki. Nem tudom,meddig varjak,hogy jobb lesz-e esetleg. Bár nem számítok rá,mert en meg nagyon az elején vagyok.
2016. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!