Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes folyás a terhesség...

Természetes folyás a terhesség elején, vagy magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete színtelen, vízszerű folyást, vettem észre, kisebb foltokat a fehérneműn.

9 hetes vagyok jelenleg.

Normális a terhességi ennek a szakaszában ez a jellegű folyás, vagy esetleg ez lehet magzatvíz szivárgás is?

Vagy az ilyen korai terhességnél még nem lehet?


2016. dec. 19. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, hogy magzatvíz lenne. Nem tudom, mikortól termelődik egyáltalán, de 9 hetesen egy vetélés nem így kezdődik. Vagy semmi tünet nincs, és missed ab, vagy barnázol/vérzel és görcsölsz.
2016. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen természetes:)

2016. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen dehogy magzatvíz! :) Simán bővebb folyás, teljesen normális. Ha színes lenne, viszketne, égne, stb. az fertőzésre utalna.
2016. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat!! Barnázás volt, kb. 2 hete, de kaptam rá progeszteton gyógyszert és el is múlt szerencsére, a gyógyszert szedem még viszont legalább a 12. hétig.
2016. dec. 19. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, szinte végig a terhességem alatt sok vizes folyásom volt, tisztasági betét nélkül nem is léteztem. De semmi gond nem volt, a 40. héten ment el a magzatvíz (az összetéveszthetetlen volt bármivel)
2016. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!