Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen 2 órás utat kocsiva...

38 hetesen 2 órás utat kocsival hogy együtt legyél a családoddal Karácsonykor bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Ha addig meg nem születik a babám pont 38 hetes lennék mikor is az egész családom együtt lesz, anyukám is akkor jön haza külföldről a mamámhoz meg mindenki együtt lesz, én meg a férjemmel kocsival 2 órányira lakunk tőlük. :(

Valószínűleg nem megyünk emiatt mert ugye bármikor beindulhat a szülésem. Ajándékok meg vannak véve mindenkinek de nem tudom hogy mikor tudom nekik átadni. :(

Férjem családja meg fél órára lakik tőlünk, hozzájuk ő biztosan elmegy, én meg 2 éve nem tartom velük a kapcsolatot mert csúnyán megbántott az apukája és azóta én nem is járok oda. Azt se tudják, hogy babánk lesz.

Valószínűleg egyedül leszek terhesen Karácsonykor, ráadásul előtte lévő nap meg a szülinapom is lesz. :( Persze a babám velem lesz, a pocimban. Jobb lenne ha megszülnék a héten...:(


2016. dec. 19. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én majdnem 39 hetes voltam tavaly és bevállaltam. megbeszéltem az orvosommal, azt mondta, hogy semmi akadálya, ha nincsenek extrém időjárási körülmények. azért megadta egy orvos nevét az ottani kórházban, végszükség esetére. de nem volt gond.
2016. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha a terhességed rendben van miért ne mennél?Azért nem a világ vége 2ora hossza,beszélj az orvosoddal.De miért nem megy a család hozzád?Nem is kellene neked készülni egyszerűen csak várni őket és örülni egymásnak :)
2016. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
En is bevallalnam ha rendben van a terhesseged, nincsenek fajasaid. Mondjuk 2 ora mar kenyelmetlen egyhelyben ulni de nem veszes. En elmennek, mivel utana tuti csak azon ragnam magam, hogy miert hagytam ki. No meg ha veletlen elkezdodik a szules ott is tudnak segiteni, nem lesz ott sem semmi gond, vegul is, itthon, a sajat dokid is elhibazhat valamit szulesnel mivel emberek vagyunk, de ne gondoljunk a legrosszabbra. :)
2016. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Én elmennek mindenképpen. 2 ora ut nem olyan messze van. Gondolom a férjed is veled menne.
2016. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi de nem értem, hogy a férjed miért hagy otthon Karácsonykor egyedül. A 2 órás útra ia wgyedül mennél?

Egyébként azért 2 órás út nem olyan vészes! Én elmennék a helyedben, de csak a férjemmel.

2016. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is karácsonykor töltöm a 38 hetes. kocsiba lassan simán.
2016. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem hinném, hogy bevállalnám. Ilyenkor már tényleg bármikor beindulhat. Te FeketeBoszorka ;)
2016. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

szep is lett volna ha bezarom magam a 38 hettol.

A szules nem vihar nem elterit hanem hosszu folyamat ami lassan indul gyalog is hazaersz meg vissza mire meglenne a baba.

38 hetesen minden nap kitekertem a tora uszni 15 km re volt tolunk.

Aktiv fitt kismama konnyu gyors szules

2016. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

38 hetesen szüleimnél szilvesztereztünk, a kórházi pakkot és minden papírt vittünk magunkkal.

Nem a területi kórházban szültem, hanem tőlünk 1 órányira van, délre.

Szüleim 1 órányira laknak tőlünk északra.

Tehát a szüleimtől 2 órányira volt a kórház.

Ha nincs problémád szerintem menjetek nyugodtan. :)

2016. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
38.héten szültem és a hosszabb utazást se bírtam (2 óra már sok lett volna, mert félóránként pisiltem), úgyhogy nagyon már többedik terhességgel se ugrálnék, de egyedül se tölteném a karácsonyt. A férjed nem maradhat? Te családod nem jöhet? Ugyanakkor ha bírod, menj!
2016. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!