Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 honapos múltam és még nem...

7 honapos múltam és még nem lássák, hogy a babám mien nemű. Mit tegyek hogy a kis babám át forduljon?

Figyelt kérdés
Valaki segitsen mar csak 2 honapom van hátra ès nem szeretnèm ha császárral lenne a kis babám.mit tegyek hogy at forduljon?

2016. dec. 19. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha 7 hónapos múltál érthető hogy nem érthető amit írsz...
2016. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a farfekvésnek mi köze ahhoz hogy nem látják a nemét. Így is látható ha a gyerek megmutatja. Nem kell vele csinálni semmit! Van 2 hónapja megfordulni, ez rengeteg idő. Első gyerek? Mert ha nem akkor meg kell szülni spontán farosan is, legalábbis nálunk.
2016. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen első baba csak gondoltam valaki ír valamit hogy hogy segithetnèk ènis ebben a babámnak ..:/
2016. dec. 19. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
te ebben nem tudsz segíteni. Ezt bízd a babádra. Van még 2 hónap hogy megforduljon, ez rengeteg idő. Ne idegeskedj !
2016. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remèlem megfordul mert már idegesìt ..
2016. dec. 19. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Mondanám, hogy előbb fejezd be az iskolát, utána vállalj gyereket, de azt hiszem, ezzel már elkéstem.

A császárnak semmi köze a baba neméhez, befordulni pedig az utolsó hetekben fog. Ha mégsem, akkor ha öreg, tapasztalt dokid van, akkor lehet, hogy megpróbálja megfordítani, de úgy hallottam az nem túl kellemes.

2016. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
vasarolj olyan holmit ami se nem lanyos , se nem fius :)
2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Azert ez brutális... ahogy irsz, meg amit. Mi a jóisten köze van a gyerek nemének ahhoz, hogy merre van fejjel? Ha meg is fordul, nem biztos, hogy megmutatja magát te agyoniskolázott 😂
2016. dec. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!