Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen semmi tunetem...

5 hetes terhesen semmi tunetem nincs ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt ket vetelesem ezert aggodok kicsit. Reggel kicsit feszul a cicim de egyebkent semmi tunetem nincs az eg vilagon:(

Csak Januar elejen megyek ultrahangra akkor talan mar lesz szivhang kicsit felek..



2016. dec. 20. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! Nekem se volt még ekkor, 6 hetesen jött az álomkór meg a hányinger. Mellfeszülés egyik babámnál 5 hetesen kezdődött, a másodnál az is 6 hetesen, addig max ilyen enyhe volt, hogy max ritkán éreztem.
2016. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és a mellfeszülesen és a faradtsagon kívül nincs semmi tunetem. Nekem is volt 2 vetelesem, tudom milyen érzés, hogy nem mersz igazán örülni. Nem lesz semmi baj! :)
2016. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egésze a szülésig nem volt tünetem. Kivéve a nagy hasam.
2016. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam az első terhesség tünetmentes volt, csak szédülés volt az elején, sajnos nem fejlődött, igy be kellett fejezni műtéttel. A mostaninál is szédüléssel kezdődött, kb. 5. héttől jött a hányinger-hányás és csak a 6.héttől a mellfeszülés.

9hkm

2016. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem nem volt a kimaradt menstruacion kivul. Most itt szopizik a 10napos babam ☺ boldog babavarast!
2016. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Koszonom a valaszokat. Sajnos sok ilyet olvastam ha minnel tobb tuneted van annal biztosabb, hogy megmarad a baba. Sajnos az utolso vetelesem ota meg csak 4 honap telt el es ezert meg inkabb alig merem beleelni magam. Remelem most mar minden rendben lesz velunk.😇
2016. dec. 20. 12:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Kettes valaszolo nagyon sajnalom, hogy neked is at kellett elned ezt! Remelem most nalad is minden rendben lesz:)
2016. dec. 20. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Sajnos sok ilyet olvastam ha minnel tobb tuneted van annal biztosabb, hogy megmarad a baba. "


Ez nettó hülyeség. A tüneteknek semmi köze a terhesség végkimeneteléhez.

Nekem SEMMI de SEMMI tünetem nem volt, a kimaradt menzeszen kívül. Tökéletesen jól voltam végig, 14 óráztam pultosként sörözőben a 37. hétig, és imádtam. Jobb lett volna, ha otthon fetrengek, hányok egész nap, meg rosszul vagyok??? Szerintem az a magzatnak is jobb, ha anya jól van. Nem attól marad meg a baba, hogy hánysz egész nap, meg minden bajod van...

2016. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a tünetek - ha lesznek - még csak ezután jönnek, úgy a 6. hèt tàjèkán. De ha nem lesznek, se aggódj, nekem is három nyugodt, szinte tünetmentes terhessègem volt (mellèrzèkenysèget leszámítva) egy vetèlès utàn.
2016. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!