Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnalban teljesen megjön...

Hajnalban teljesen megjön érzésem volt, tompán fájt a derekam, hasam, combom, ez normális ilyenkor? Ez lenne a jósló fájás?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok,eddig sosem fájt se a hasam,néha a csak a derekam.Pár napja élesen nyilalgat a derekam,ma pedig erre ébredtem,mikor visszaaludtam,újra erre ébredtem.Most nem érzek semmit.Nekem anno sosem voltak görcseim a menszesz idején,csak ezek a jelek amiket leirtam.Ez ugye még nem a szülést jelzi?Tudom hogy időben vagyok,csak félek még tőle:-)
2010. máj. 3. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
hat pedig szerintem ez joslofajas lessz,nekem is pontosan 38hetesen kezdodott de kihuztam 40 hetig,ne felj mert az csak rosszabb,amikor mar ott az ido mar nem felni fogsz hanem varod hogy hamar vege legyen.Gondolj bele hogy nemsokara a karodba tarthatod azt a kis manot aki bentrol bokdosott:-)
2010. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de hogy feltettem a kérdést,rá pár napra meg is született a kislányom,lassan 8 hetes lesz:-))
2010. jún. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!