Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kislányom hajnalban...

11hós kislányom hajnalban többször hányt. Láza nem volt, nem nyűgös, teljesen jó kedélyű. Orvossal konzultáltunk. Diétát javasoltak. Mit adjak vacsorára?

Figyelt kérdés
Napközben eleszegeti a főtt krumplit, pépesre törve,szilárdat még nem eszik, az almára allergiás.Tápszert nem kaphat ma még. Viszont este még csak azt szokott enni. Annyira fáradt, álmos már olyankor, hogy nem is tudna semmit elkanalzni, mint napközben.
2011. aug. 8. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan adhatsz neki ugyanúgy főtt krumplit..nálunk makacs hasmenése volt nemrég..akkor mi is krumplit és sárgarépát ettünk javarészt és persze sok folyadékot...na, meg nálunk a banán volt a favorit akkor :-)

inkább csak a folyadékra figyeljetek szerintem

2011. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző..és miért nem adhatsz neki tápszert egyébként?
2011. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam akkor hányt amikor középfülgyulladása volt.Semmi más baja nem volt 2 napig csak hányt.Aztán 3.napra belázasodott.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az orvos, és a védőnő is egyöntetűen azt mondta, tápszert ne, mert nagyon megterheli a gyomrát.De akkor mit rakjak estére a cumisüvegbe?Ezt nem tudták sajnos megmondani...
2011. aug. 8. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam mikor elkapott ilyen hányós hasmenéses virust, a diéta mellett Humana HN-es tápszert ajánlotta a doki. Ez direkt ilyenkorra van. Patikában vettem, banános izű volt.
2011. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A Mi dokink sajnos nem említette,hogy van kifejezetten ilyenkor adható tápszer.Du. végül ismét hívott a védőnő,és azt mondta,ha nappal nem volt hányás,mégis próbáljak meg neki vacsorára tápszert adni.Oda adtam,remélem nem lesz probléma...
2011. aug. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!