Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-4 napig tartó folyamatos...

2-4 napig tartó folyamatos fejfájás 13. hétben volt nektek?

Figyelt kérdés
Vérnyomásom ágyban fekve 128-139 körül van 83/82 a másik értékek.
2016. dec. 22. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Hányingerem is volt ugy fájt napokig. A hormonok miatt is lehet. Az orvosom azt mondta vegyek be olyan gyógyszert amitől ki áll. Többet árt ha sokáig szenved a kismama.
2016. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hétig volt folyamatosan, általában gyengébb/éppen elviselhető fejfájásom, néha viszont rendesen megkeserítette a napomat. 12-16 hetes korom között.
2016. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
volt. semmi egyéb bajom nem volt, vérnyomás is rendben, de a fejem irgalmatlanul fájt. nekem a kóla segített. nem a bóvli, én coca-colat ittam, napi 1-2 pohárral. Aztán egyszer csak elvágták, kb. 1,5-2 hétig tartott
2016. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, egyébként vérvétel is ekkor volt és rendben volt, a vérnyomásom 100 körüli volt mint egyébként is, szóval nem ilyesmi okozta, fogalmam sincs miért volt. Az alacsonyabb vérnyomásra gyanakodtam de az korábban se okozott fejfájást meg később se.
2016. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!