Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos fejfájás ellen...

Folyamatos fejfájás ellen valami praktikák?

Figyelt kérdés

14 hetes terhes vagyok. Napok óta folyamatos fejfájással küzdök. Ma délután is elkezdett fájni, du. 4kor bevettem egy gyógyszert. Elmúlt kb. 10 perc alatt. Este 8tól már megint fáj. Mostanában általában éjszaka is arra kelek, hogy fáj a fejem. De akkor nem szoktam gyógyszert bevenni, csak visszafekszem, de reggel is még fáj, mikor felkelek.

Pénteken megyek dokihoz, hamarabb sajnos nem tudok.

Iszok eleget, napi kb. 3 liter vizet. Plusz fél liter tea, reggel egy 3in1 kv, délben leves.

Frontérzékenység lehet? Előtte sosem volt ilyen.


2016. febr. 17. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet az udő miatt meg terhesség alatt sajnos minden előfordulhat.14hetes vagyok és 2hete kb állandóan kojön a migrénem.Az orvos pedig nem mondta meg mit szedhetek rá (amit eddig szedtem rögtön elhagytam ahogy kiderült a baba).

Homeopátia,pihenés.Jobbat nem tudok én srm ;(

2016. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyan így jártam.

Panadol... figyelj oda mit szedhet terhes nő. Amúgy nekem nemigazán hatott a gyógyszer. Azt tettem, ami bevált, hogy napi 3-4 teáskanál gesztenyemézet ettem meg +mézes kenyér. 1 hétre a terhesvitamin szedését is abbahagytam (gravida) és megoldódott a probléma.


25 hkm

2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszak, pár hét, amikor állandóan fájt a fejem. Nem vehettem be annyiszor gyógyszert, mert szinte minden nap fájt. Praktikát nem találtam rá, de egyszer azt vettem észre, hogy nem fáj. Mindkét terhességemre ez volt a jellemző, arra már nem emlékszem, hogy hányadik hetekre volt jellemző.
2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van, szintén 14hkm és mindenem fáj. A fejem, nyakam, derekam, hátam... Már nem tudok mit tenni, naponta egyszer egy fél algopyrint beveszek amikor nagyon rossz.
2016. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13. es 17. het kozott allandoan fajt a fejem, egy hete mult el. Amikor nagyon nem birtam mar, Panadolt vettem be, amugy hideg vizes borogatast alkalmaztam. Kiprobaltam a homeopatias bogyokat is, sz..ra sem volt jo. Sajnos csak a gyogyszer (Panadol) volt hatasos igazan, de abbol meg nem mertem sokat bevenni. Par het, es jobb lesz, igaz ez most nem vigasz neked.

18hkm

2016. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Gondolom ez a sok időváltozás sem tesz jót, felénk hétfőn eső, kedden viharos szél volt, szerdán tavaszi napsütés, ma borongós hűvös idő.
2016. febr. 18. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

amikor levegőn voltam, sétáltam, elmentem "kocogni", utána mindig jobb lett.

A kocogást inkább gyors menetelésnek képzeld el, de az oxigén szerintem segített aznapra. Hátránya, hogy nem mindig tud kimenni az ember a friss levegőre. Munka, időjárás, lakhely befolyásolja, mikor van alkalma.

De ha egy kicsit is tudtam segíteni, örülök... :)

18hkm

2016. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!