Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes uh-ra úgy kaptam...

A 12 hetes uh-ra úgy kaptam időpontot, hogy már 13 hetes leszek, ráadásul a baba pár nappal nagyobb a mensi szerinti koránál. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Úgy értem ekkor nézik a tarkóredőt meg az orrcsontot és így nem biztos, hogy megfelelő lesz az eredmény... Szerintetek?
2014. febr. 21. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz ne aggódj.
2014. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem az még belefér. Én 14 hétre kaptam, így inkább elmentem maszekba 12 hetesen
2014. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lienah ***** válasza:

Nem kell aggódnod, az eredményt nem befolyásolja, a lényeg hogy a tarkóredő mérete ne haladja meg a 3mm-t (ha meghaladja akkor van esély a Down-kórra), az orrcsont is ilyenre uta. Tehát ezek ha gáz van akkor 1-2-3 héttel később is látszódnak, ha viszont nincs gáz, akkor az eredmény így, 1 hét eltolódással is tökéletesek lesznek.

Nálunk a bébi születését hol előre, hol korábbra tolják a méretei miatt, és elárulom ez is normális (+-2hét).

2014. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a doki eleve ennek tudatában végzi majd el a vizsgálatot, tehát megfelelő lesz az eredmény, gond csak az AFP vérvételnél lehet, ha mész,mert ott pár nap is számít, emiatt feltétlenül beszéld meg vele napra pontosan hogy mikor menj el az AFP vérvételre. Én 13. hetesen mentem a 12. hetesre, de én meg egy héttel fiatalabb terhes lehetek mint számoljuk, de a doki ennek megfelelően is nézte a babát. AFP-t viszont nem kérdeztem tőle és gondba is voltam mikor menjek, de végül is megoldottam a kérdést nem volt semmi gond.
2014. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!