Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vendégségbe vagyok hivatalos,...

Vendégségbe vagyok hivatalos, de a lakásban 3-an dohányoznak valamint 2 macska is található. Nagyon féltem a babóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én terhesség elött leszoktam a cigiről,a páromat sem viselem el ha mellettem rágyújt(már meg sem próbálja).A vendéglátó viszont terhesen is dohányzott, gondolom neki ez természetes...

A macska meg ha jól tudom veszélyes arra akinek nics és nem volt toxoplazmozisa.(rem jól írtam).

A meghívásna én így nem szeretnék eleget tenni. Bunkó vagyok, ha csak a párom megy el?


Kösy a válaszokat

23 hetes kismama


2008. okt. 7. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
EGYÁLTALÁN NEM! Itt most a babó az első és ha valóban a barátaid, akkor elfogadják, hogy nem mész el vagy ha el is mész van annyi eszük, hogy nem gyújtanak rá veled egy helyiségben. A macskákat meg ne simogasd :D
2008. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék, de ha neked kellemetlen megmondani az igazat, hivatkozz terhességi rosszullétre!;)
2008. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válszokat, kicsit megnyugtatott. A kellemetlenséget így tuti elkerülöm ha nem megyek.Ciki lenne nekem szolni h ne gyújtsanak rá mellettem a saját lakásukba.

Pusy nektek és mégegyszer köszi

2008. okt. 7. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem menj!!!!Talalj ki valamilyen kifogast!Bar ha igazi baratok lennenek akkor figyelembe vennek hogy terhes vagy es hogy teged zavar ha valaki dohanyzik!!!!A baba az elso es te!!!!!!A "buli" nem er ennyit!!!Szerintem!!!!
2008. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet h nem gyújtanának rá mellettem...nem tdom. De pont ez a kétség zavar. És engem nem zavar ha dohányzik valaki csak ne mellettem tegye, én letettem a cigit a babóm miatt és mást sem hagyok h minket mérgezzen.
2008. okt. 7. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van mindenben. Nekem is volt már hasonló konfliktusom. Én sem mennék el a helyedben, a baba az első. A macskákra is nagyon vigyázz!

Erős légy! :)

2008. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj! Hasonló helyzetben én is kimentettem magam. Igaz, engem annyira zavar a dohányfüst, hogy fulladok tőle. Pedig a terhesség előtt én is dohányoztam. Szóval egyáltalán nem leszel bunkó!!
2008. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!