Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesányás miatt hetek...

Ha a terhesányás miatt hetek óta nem vagy jól és napok óta folyamatosan fáj a fejed, örülsz, hogy állsz a lábadon és elmész a boltig, ha valaki beáll eléd egy sorba mikor sorrakerülnél, ahol már egy ideje állsz nyugodt maradsz vagy szóváteszed?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Terhesség nélkül is szóvá teszem. A bunkóságot nem nézem el
2016. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én akkor is szóváteszem, ha addig egyébként jó napom volt.

Nem vagyok balek.

Más téma, ha valaki megkérdezi, hogy előre engedném-e, mert....

Ha van olyan bunkó, hogy szó nélkül elém áll, engem se kell félteni.

2016. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit hangosan tettem szóvá. :( már alig vártam, hogy hazérjek, hányjak, aludjak félórát :(
2016. dec. 24. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy szo nelkul beallnak, akkor szovateszem, mindegy, hogy van-e bajom, vagy nincs, de ritkan fordul elo szerencsere ilyen.

Viszont, ha kerik normalisan, akkor beengedek barkit, illetve ha nem nagyon surgos a dolgom, akkor magamtol is beengedem magam ele a kisgyerekest/oreget/1-2 dolgot vasarlot, foleg, ha en sok mindent veszek.

2016. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azon idegeskedem, hogy nem voltam-e túl sok.
2016. dec. 24. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze szòlni kell. Nálam ma egy öregasszony maga elé engedett egy másikat, ott mondta hogy tessék csak..na gondoltam cses*d meg nem csak magad elé engeded hanem elém is. De aki ilyen szinten paraszt hogy ezt sem tudja +még jò fejnek hiszi magàt, az megérdemelné hofy leugassák. Èn már csak a korára valò tekintettel nem tettem meg, de ritka gyökerek az emberek az biztos
2016. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ennek semmi köze a terhességhez, mindenképpen szóvá teszem, ha beállnak elém a sorba. De nem is nagyon fordult ilyen elő, mert határozott fellépésem van, nehéz lenne nem észrevenni, hogy sorban állok.
2016. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, én is nagyon kikeltem volna magamból! Biztos, hogy leordítottam volna az illetőt. Nem is értem, egyesek mit képzelnek magukról! Arról nem is beszélve, mikor öregasszonyok előznek szó nélkül és a legtermészetesebbnek érzik, hogy nekik a sor elején van a helyük. Nagyon felháborít engem is az ilyen. Legalább kérdezze meg!
2016. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az idegesekedést inkább egészségileg érzem, hogy nem átottam-e azzal, hogy nem maradtam nyugodt.
2016. dec. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!