Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mensi kimaradása után hány...

A mensi kimaradása után hány héttel mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsővel 5 hetesen, felesleges volt, nem látott semmit, csak petezsákot. Tiszta ideg voltam, hogy lesz-e szívhang. 3 hét múlva mentem vissza.

Ebből okulva, másodiknál már csak 8 hetesen mentem először dokihoz.

Felesleges előbb menni. Ha gond van, pl méhenkívüli, azt úgyis megérzed: görcs, vérzés stb.

A terhességedet az utolsó mensi első napjától számold.

2010. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 3. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:

én is cak 8 hetesen mentem először, láttam egy kis babszemjankót, vagy julcsát, még nem tudjuk mi lesz:)

15+2 hetes kismami:)

2010. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! Én most azon gondolkozom, h.6+2 hetesen menjek dokihoz, vagy 8 hetesen. Végül is azért mennék már minél hamarébb, mert nagyon kíváncsi vagyok már, de lehet, h. feleslegesen megyek. Na meg aztán vagy 7 ezer ft.-ot spórolnék meg, ha 8 hetesen mennék. Kíbírom már azt a kis időt! Tedd te is azt!:)
2010. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
SZia, Én kimaradt után 7 nappal mentem dokihoz (03.12), nem nagyon bíztatott, de adott hüvelyi uh-ra beutalót, mondta ráérek elmenni, de mivel 15-e hétfő volt nem bírtam várni. Átlag 13 mm-es petezsákom volt, és látott az uh-os valamit, amiből megálapították a méhen belüli terhességet, 6+/-1hetesnek írt. 22-én mentem a saját dokimhoz az csak a 12. heti uh-ra küld, ami most lesz 05.05-én. Már nagyon izgulok, hogy minden oké legyen, mert azért furcsa hogy meg se nézték hogy beindult e a szíve.
2010. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem, hogy tuti beindúlt a szive!!!!
2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15:25-ös vagyok, köszi a bíztatást, mindenki ezt mondja minden oké, ne izguljak, végül is ami tünet létezik nálam eddig mind bejött, ebből is gondolom hogy minden jó lesz, csak furi, mert valaki addig elsem küldi az embert véfőnőhöz amíg nincs pulzálás.Ha lesz következő baba tuti várok hogy legalább 2x maradjon ki. Sok sikert mindenkinek. 12+5hetes
2010. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!