Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Élnétek a lehetőséggel?

Élnétek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Használtan tudnék venni kézi Avent mellszívót, amihez kapok még tartozékokat is. (Azt hiszem, cumisüveget vagy tejtárolót)A lány akitől venném, nem is használta nagyon, mert császározták, és nem indult be a teje.8000 Ft-ot kér érte.Szerintetek megérné?
2010. máj. 3. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg,ha lesz majd tejed.Én nem vettem meg,csak miután megszületett a babám.Szükség volt rá..De ezt sajnos előre nem tudhatod.Úgyhogy én azt mondom,várj még vele szülésig és meglátod,hogy alakul a dolog,fogsz-e tudni szoptatni.Mert ha nem,akkor csak pénzkidobás volt.
2010. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,én se vettem mellszívot előre..nem is kellett!Szoptak rendesen,itthon meg kézzel fejtem később!
2010. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem használta, akkor igen. De tudnod kell, hogy ezekben azért vannak elhasználódó részek (csillagszelep, stb.). Most pedig, mivel 25 éves az Avent, újonnan akciós

10.990.- Ft ez a mellszívó.

2010. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a brendonban most az új tommy tippee akciós 7000 ft körül van és sokkal jobb(nekem) mint az avent
2010. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Erre nem is gondoltam, hogy nem biztos, hogy szükség lesz rá.Pozitívan állok hozzá, és egyelőre nem tudom elképzelni, hogy nem lesz tejem, de igazatok van teljesen.Csak azért gondoltam rá, mert a barátnőm és az unokatesóm is felhívta rá a figyelmet, hogy nagyon fontos, és jó, ha van.Azért megnézem azt a Brendon akciót, mert ha újat is vehetek ezért a pénzért, akkor nem veszek használtat.
2010. máj. 3. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A mellszívó nem csak akkor kell/kellhet ha nincs tej,hanem ha belövel a tej és sok van (kezdetben biztosan több mint amennyit elfogyaszt)elteheted,lefagyaszthatod stb +megelőzöd a mellgyulladást.Annyi "felesleges" dolgot megveszünk mi kismamák/anyukák, én részemről ez praktikusnak bizonyult.Én vennék de nem használtat,főleg ha csak ennyi külömbség.
2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!