Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim helyen hogyan oldjátok...

Intim helyen hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdés miatt, de azért érdekel, mert a pocimtól már nem igen látom magam ott borotválni.

A másik pedig, hogy le tudjátok csupaszra szedni teljesen, mert nekem már az sem megy:-(


2010. máj. 3. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

érzésre vmint tükörből. sőt a végén, szülés előtt, megkértema férjem hogy segítsen be! nehogy a kórházban kelljen!

4hós baba anyuja

2010. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire mindent megteszel, hogy a férjed kedvében járj? :) Egyébként tükörrel próbálkoztál már?
2010. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, próbálkoztam tükörrel, de valahogy nem ment:-(

Eddig még nem kértem meg a férjem....de ha nincs más, akkor ez a verzió marad:-)

2010. máj. 3. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem kozmetikázott amikor már nem láttam a hasamtól,és szülésre jól is jött hogy szépen levolt borotválva mert nem kellett ott egy idegennek megcsinálnia!!
2010. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem még sikerül magamnak borotválni, oldalról ellátok a hasam mellett :) (37. hetet töltöttem tegnap), a maradékot vaktában, tapintásra szedem le, ellenőrzésnek meg tükörrel megnézem.

De már mondtam Apának, hogy lassan már majd neki kell megcsinálnia. Meg szülés előtt is, arra már nagyon készül. :)

Amúgy én azt vettem észre, hogy sokkal-sokkal lassabban nő a szőröm, amióta babás vagyok. Kár hogy nem marad így.

2010. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szörtelenitő krém
2010. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkora hasam volt mint egy 100 literes hordó :-)

A párom segített a borotválkozásban, már a 30. héttől a lábamról is elég volt leszedni.

2010. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szörtelenítőkrémet intim helyen??? SOHA NEMHALLOTTAM RÓLA!
2010. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ahhoz a kozmetikushoz járok akihez eddig is és gyantáztatok tetőtől talpig. Magamnak már nem tudnám csinálni.

23+1 hetes vagyok

2010. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!