Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Koleszos lányok! H oldjátok...

Koleszos lányok! H oldjátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

koleszos leszek,és érdekelne h ti h oldjátok meg.

mert én itthon pl az egész lában epillálni szoktam,ami elég hosszan tartó ,és nem túl halk folyamat,és persze 4-5 naponta ismételni kell.


2011. febr. 24. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4-5 naponta? Nekem is eplátorom van, 3 hetente kell, pedig nekem erős és sötét szőröm van.

Már nem vagyok koleszos, de míg az voltam, a 2 szobatársammal egy időben csináltuk, vagy esténként vagy hétvégenként. Egyik nap térdig, köv. nap a combunkat, úgy nem tart olyan sokáig egyszerre.

Vagy elmész gyantáztatni.

2011. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnaponként szoktam leborotválni, és akkor ha már elkezd visszanőni, akkor nem veszek fel rövidnadrágot vagy szoknyát. Amikor meg már jobb idő van, és nem lehet kibírni hosszúnadrágban, akkor meg hétközben is leborotválom itt a kollégiumban.
2011. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lányokkal vagy együtt úgy simán lehet csinálni, általában minden lány szőrtelenít, senki nem fog meglepődni, ha te is csinálod.
2011. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!