Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Állandóan parázok valamitől. Féltem a babám, hogy tartsam ezt egészséges formában?

Figyelt kérdés
Az elején, hogy ne vetéljek el, utána a tarkóredő méréstől, most attól hogy a következő uh-on nehogy egy halott kisbabát találjanak, stb stb. de közben meg mintha érezném mocorogni, kis csikizős-buborékos érzés van a hasamban) hogy győzzem ezt le?

2016. dec. 26. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ilyen parás voltam mind a két terhességemnél, pedig minden rendben volt. Nagyon nehéz kérdés, én még a szülés előtti uh-n, meg minden nst vizsgálaton is izgultam, hogy nehogy legyen valami baj. Pihenj sokat és próbálj pozitívan gondolkodni, teled el a gondolataidat, olvasgass könyveket, újságokat a babápolásról és kerüld az ilyen chat oldalakat, ahol eszméletlen sok butaságokat tudnak írni és rémisztgetik az anyukákat. Én nagyon sokat lógtam itt a gyakorin és mindent elolvastam a szüléssel kapcsolatban, hát ezért is paráztam mindentől, ráadásul utólag kiderült, hogy annyi badarságot írogattak, csak feleslegesen stresszeltem magam. Szóval fel a fejjel és gondolj arra, hogy elrohan az idő, minden a legnagyobb rendben lesz, bőven ráérsz még aggódni,amikor már a kezedben tartod a kisbabádat :) Minden jót kívánok!
2016. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, sajnos a fórumokon sokkal több a rémtörténet, mint a jó és szép :) de igyekszem lefoglalni magam mással, és csak a jóra gondolni. köszönöm a válaszodat :)
2016. dec. 26. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Mintha én írtam volna ki a kérdést, csak én 20 hetes vagyok. Ugyanezektől féltem/félek. Megnyugtatlak ez az aggódás már életed végéig tartani fog. Mindig lesz rá okod. Nekem sokat segít, hogy vettem egy szívhang hallgatót. 13 hetes kora óta, ha elfog az aggodalom mindig meghallgatom, hogy dobog-e a kis szíve. Most már nagyon sokat mozog a kis Drága, de előfordul,hogy egy-egy nap nem annyira érzem. Olyankor meghallgatom és megnyugszom. Szerintem neked is érdemes lenne beszerezni egyet.
2016. dec. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudatossággal! Egyszerűen nem gondolsz negatív csak pozitív dolgokra. Ha valami rossz eszedbe jut, elhesegeted! Nekem ez vált be, pedig para anyuka voltam, meg néha vagyok.
2016. dec. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!