Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhes vagyok és 5...

4 hónapos terhes vagyok és 5 napja megvagyok fázva, a legnagyobb gondom az orrdugulás, mert nem tudok miatta aludni. Nem lehet használni orrcseppet, tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
A tengervizes cseppet már próbáltam, de nem használt.

2016. dec. 27. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet használni orrcseppet. Beszélj a házi orvosoddal. Nekem az utolsó másfél hónapom volt olyan hogy levegőt se kaptam. A cseppentőssel jobban jársz a spray hamar kifogy
2016. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rhinospray-t az első 3 hónapban nem lehet használni, 4-ben orvosi javaslatra lehet.
2016. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben 1-6éves gyerekeknek való Nasivin sanftot használok napi 1x este lefekvés előtt.Így tudok aludni pár órát míg hat.
2016. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orrcsepp helyileg szívódik fel.Semmi baja nem lesz tőle a babának.
2016. dec. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!