Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki úgy hogy a 12....

Volt valaki úgy hogy a 12. dpo-n (mensi előtt 2 nappal) negatív volt a terhességi tesztje és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Vagy már ne is reménykedjek?

2016. dec. 27. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15. Dpo-n lett extra halvány,pedig vizrletsugaras Facelle volt. Korábban nem teszteltem, de még egy-két nappal előtte is 100%, hogy negatív lett volna, nemhogy hárommal. Ne tesztelj ilyen korán, annyira fölösleges! Várd meg a 14-15. dpo-t minimum.
2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete késett, mire pozitív lett a tesztem, előtte hómező volt mind a kettő.

A félidő után fogant.

2016. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én pontosan tudom hogy félidőben,15.én volt peteérésem. és 10es érzékenységű tesztel teszteltem,nem 25 ös facelle-val. :/
2016. dec. 27. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
11dpon negatív,14dpon pozitív teszt.Nem mimdenkinek egyformán termelődik a hcg.Én nem is teszteltem kimaradt előtt csak most az utolsónál hormonpótlás miatt.Ha nem jön meg tesztelj.
2016. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
furi mert a melleim még fájnak nagyon. pedig mensi előtt 2-3nappal már elszokott mulni vagy éppen hogy érzékeny. de most rendesen fájnak. nektek mikor szokott elmúlni a mellfájdalom mensi előtt? hőm még fent van. jó lenne ha csak a teszt nem mutatná még ki de mégis sikerült volna..
2016. dec. 27. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Nekem volt h teljesen biztos voltam benne h meg fog jönni és mégis terhes voltam.De olyan is volt h a tünetek alapján biztos voltam benne h terhes vagyok aztán mégse.

A tünetekre ne adj,azt be is képzelheted.

Drukkolok!

2016. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem szokott fajni a mellem mensi elott ,de most nem faj egyaltalan !!! hatha pozit tesztelek , de amit a tegnap csinaltam nega lett
2016. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szerintem ez tök hülyeség... még egy hányingert csak be lehet képzelni. (bár én nem szoktam magamon keresni a tüneteket) de azért azt h fáj a melled azt nem igazán. az vagy fáj vagy nem :D


utolsó drukkolok. mikorra nem várod a mensit?

2016. dec. 27. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
csutortok ,pentek ,koszi , de szerintem megjon , bar ne jonne ... jo lenne
2016. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!