Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közelgő szülés jelei?

Közelgő szülés jelei?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok. Napok óta gyakori székelési ingerem van,eredménnyel. Bár nem hasmenés. Elég sokat keményedek, görcsolok, bár még nem mondanám rendszeresnek. Kórházba voltam vissza tartason, pár hete jöttem haza . külső, középső méhszáj egy ujjnyira nyitva van már. Magnéziumot és a gyógyszereket már nem szedhetem. Eléggé fáj a keresztcsontomnal is. Holnap megyek NST vizsgálatra. Esetleg ezek lehetnek jelek arra hogy közeleg a szülés? Első baba, úgy hogy ne kövezzetek meg ha esetleg butaságokat kérdeztem.

#szülés #görcs #közelgő
2016. dec. 28. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetnek,persze.De nem jelenti azt,hogy napokon belül szülnél.Valaki hetekkel szülés előtt már jóslózik.
2016. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!