Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől éreztétek...

Hányadik héttől éreztétek magatokat várandósnak?

Figyelt kérdés
8. hét végén járok, de egyelőre nem sok mindent érzek...
2016. dec. 28. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 24-26 héttől, amikor rendesen éreztem mozogni, és a hasam sem hízásnak tűnt...
2016. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen, amikor elkezdődött a wc ölelgetős korszak.

Borzasztóan terhesnek pedig ~26. hét környékétől, amikor az "apró" rúgásaitól csillagokat láttam és 100 méterenként pisilnem kellett, mert a hólyagomon is trappolt.

2016. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8-15 hetig amikor jottek a rosszullètek.

Utàna 21.hetesen ugy igazan

2016. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 24 hét felett. :) Előtte lazán elvoltam, akkortájt nőtt hortelen nagyon a hasam is, emiatt nehezedtek a dolgok, és ugye a mpzhását is sokkal jobban éreztem már.
2016. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem éreztem hogy az lennék, nekem, aki sosem akart gyereket annyira szürreális volt hogy kb fel sem fogtam, tüneteim sem voltak plussz hosszú évek óta időről időre terhesnek néztek mert hasra hízós típus vagyok és mindig úgy nézek ki mint aki kb a 6. hónapban van
2016. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét babámmal voltak tüneteim de az első trimeszterben mégsem fogott meg ez a kellemes érzés, csak az, hogy irtó rosszul vagyok. Úgy a tünetek elmúlása és az első genetikai UH után most második babámmal annak érzem magam, a kisfiammal inkább csak miután napi szinten éreztem mozogni, félidő körül.
2016. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 5. héttől éreztem magam terhesnek, akkor kezdődött a borzalmas hányinger, egy héttel később az állandó hányás.
2016. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első babánál a 18. heti uhnál, mikor kiderült, hogy kisfiú, és pár napra rá lerúgta a vesémet :D Most a másodiknál kb 5 hetes kora óta. Sokat émelygek, undorodok a kajáktól, fájnak a melleim, és fáradékony vagyok. De majdnem 3 évet vártunk a kistesóra, úgyhogy még a rosszullét minden percét is élvezem :D

8+6hkm

2016. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!