Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ferjemmel gondolkodunk fiu...

Ferjemmel gondolkodunk fiu neveken, de nehezen talalunk "jot"?

Figyelt kérdés
B kezdetu vezeteknevhez kene. Nekem Barnabas(Barnus, Barni) tetszik Ferjemnek nem, pont bb miatt. Marcell is tetszik nekem. Fontos lenne meg, hogy nemetul ne hangozzon hulyen:)

#név #Fiu utonev
2016. dec. 30. 12:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Regies nevet nem szeretnek viszont ilyen "felkapott" neveket se pl zeteny. Nekem nem tetszik, elnezest, es nemetul is furan hangzik. R kezdobetus nevek se. Koszi a segitseget
2016. dec. 30. 13:02
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Patrik, Erik, Márk
2016. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi is olyat keresünk ami németül kiejthető és nem hangzik hülyén :) de mi semmiképp nem akarunk tipikus magyar nevet ezért ami eddig szóba jött az a Noel,Dominik,Benett, Christopher (Kristóf a magyar rokonok kedvéért :D
2016. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Péter? Máté?
2016. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Nekem most van egy Patrik nevű ismerősöm (Olasz) és régen ki nem állhattam ezt a nevet de most nagyon megtetszett és nemzetközi ami a mai világban szerintem fontos dolog :)
2016. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Patrik nevtol vmiert a hideg kiraz, de fogalmam sincs miert. Egy bekepzelt patrik ismerosom van. Dominikot mar en is felhoztam. Lany nevbol annyi otletunk van. 1 kislanyunk van 2. al ugy vagyunk mindegy a nem csak egeszseges legyen. Kislanyom szerintem jobban eljatszik egy ocsivel, mint egy hugival. Csak egy nevet kene talaljunk:D
2016. dec. 30. 13:25
 7/26 anonim ***** válasza:
60%

3as, pont felsoroltad a leg felkapottabb neveket, ráadásul szerintem csúnyák is, főleg a Benett és a Noel.


Ezek esetleg? Benjámin, Márk, Viktor, András?

2016. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Simon 😍
2016. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Épp a Bálintot mondtam volna, de akkor az az alliterálás miatt pont nem szerencsés. Viktor, Gábor, Ádám, Alex/Alexander, Sándor, Dániel, Miklós, Marcell is jó! Ha kint éltek, esetleg Philipp, Maximilian, Christof v akár Kristóf?
2016. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Marcell tokeletes nèmetül is, a kisfiam Tóth Barabás Marcell-utóbbit használjuk, mert a nèmeteknek könnyebb kiejteni!

A másik fiúnk Tóth Viktor Martin. :)


Amiket ajànlok:

Peter, Tamas, Viktor, Marcell, Norbert, Martin, Dominik, Andor, Ábel

2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!