Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi kalkulátort...

Melyik terhességi kalkulátort használjátok?

Figyelt kérdés
Én a naptárak.com-ot terveztem használni de február végétől teljesen hülyeséget ír ki. (jan.31-én még 8+5-öt ír, másnap február 1-jén meg már 12+6-ot) :(
2016. dec. 31. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs! január végétől hülyeség!!! (nem február)
2016. dec. 31. 17:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel ( app, amI androidra is letölthető) :)
2016. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13.héttől (márc.2-től) újra stimmel már!
2016. dec. 31. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Na végigzongoráztam. Utána is kuka az egész :( Ezt a kalkulátort tuti nem fogom használni.
2016. dec. 31. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért kell ehhez app meg kalkulátor?

Édeskisbabámon regiztem mert kaptam érte csomagot,androidra appjuk is van.

De így is magamnak számolom a heteket 😊

2016. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem minek a kalkulátor. Sima naptárral is lehet követni.
2017. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én excel-ben csináltam saját naptárat, amiben minden naphoz beírtam, h aznap hány hetes+napos vagyok, illetve bejelöltem a trimeszterek végét és a szülés várható dátuma körüli napokat bezöldeztem. Nekem ez teljesen átlátható és adott napokhoz megjegyzésben mindig beírom, h milyen vizsgálatra kell menni, hova, hány órára. Nagyon szeretem és a férjemnek is tetszik, hogy ezt vele is meg tudom osztani és mindig tudja követni, h mikor mi van, mikor kell vizsgálatra menni. Én is próbálkoztam appokkal, de nem túl jók. Ez így nekem jobb. A baba fejlődését pedig szépen nyomon tudom követni neten, mert vannak olyan oldalak, ahol nagyon jol leirjak hétről hétre, hogy mi újság a babával és a mamával és mire kell adott héten figyelni, illetve milyen vizsgálatokat érdemes elvégezni.
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem "kell" de gondoltam használom. Viszont én is úgy döntöttem hogy maradok egy sima táblázatnál. Magamnak megcsinálom. :) Köszönöm!!!!
2017. jan. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!