Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan kalkulátort, ami azt is megmondja, hogy hány hetes és hány napos vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyat találtam, ami azt írja ki, hogy hány hetes vagyok, de nem tudom, mikor van a váltás...

Köszönöm!



2016. márc. 30. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A második nekem nem működik.

Beírtam az utolsó vérzés időpontját, és azt adta ki, hogy április 5-én leszek legvalószínűbben terhes, pedig már az vagyok. :)

2016. márc. 30. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensid első napja ha pl keddre esett akkor keddenként van a hétfordulód. Nekem pl október 25én vasárnap jött meg utoljára, vasárnap van a hétfordulóm.
2016. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aha, köszönöm, akkor értem.

Kíváncsi vagyok, majd az UH hová lövi, mert a cikluson belül korábban fogant, mint ahol "szokásos", így ez a számítási mód valószínűleg nem pontos.

2016. márc. 30. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony,az uh fogja pontosan megmondani!Nekem okt.26. jött meg utoljára,de később fogant,így nem hétfőnként,hanem csütörtökön van a forduló. :-)
2016. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem változtattak a kiírt dátumon pedig sokkal nagyobb volt a baba. Végig azt írták hogy számítottnak megfelelő terhességi kor. 74mmes volt 12+4hetesen, ami bő 1 héttel volt nagyobb.
2016. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim alkalmazkodik a méretekhez, de ez még mindig a jobbik eset, ha nagyobb a baba, mert legalább nem indítják feleslegesen a szülést, csak azért, mert szerintük már be kellett volna indulnia, hanem max. "egy héttel előbb születik".
2016. márc. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!