Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is tapasztalt pecsetelo...

Mas is tapasztalt pecsetelo verzest melyen tapado lepeny eseten, mi volt a teendo?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, 2.baba. A lepeny elol tapad es az also csucske kb 1cmre megkozeliti a mehszajat, de el nem eri. Idonkent, az orvos szerint emiatt, rozsaszines pecsetelest tapasztalok, eddig mindig csak nagydolog utan, pedig nem erolkodok, es csak a wc papiron. Nem vagyok agynyugalomra itelve, csak ne eroltessem meg magam, es varjuk,h.a novekedessel tavolodjon a lepeny. Van vkinek hasonlo tapasztalata?Az aggodast leszsmitva mas problemam nincs.

#terhesség #pecsételés #melyen tapado lepeny
2017. jan. 2. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihennem kellett, a terhesség alatt más gond nem volt. Annyi komplikációm lett, hogy a végén a szülés lepényleválással kezdődött, véreztem, így sürgősségi császár lett.
2017. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 hetes vagyok és nekem is éri a méhszájat a méhlepény. Már 5x véreztem halványan a terhesség alatt. De én mindig bemegyek a kórházba, mert aggódom, hogy valami más miatt van. Legutóbb 5 napja volt vérzés. Szerencse,hogy bementem, mert kiderült, hogy hüvelyi fertőzésem van. Szerencsére a baba jól van és a méhszáj is zárt. Kaptam kúpot és krémet. Remélem elmúlik. Nem akarlak idegesíteni, de vérzés után szerintem érdemes megnézetni magunkat. Legalábbis én ilyen paramami vagyok, sajnos. 😞
2017. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Elvileg nekem nem eri a mehszajat es nagyon remelem, tavolabb is kerul meg. Egy het mulva megyek uhra. A doktor azt mondta,ha az eddigieknel jelentosebb verzes nincs, akkor nem kell bemennem.
2017. jan. 2. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo mi ujsag?
2017. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!