Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok a baba apjatol...

Terhes vagyok a baba apjatol kulon vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tud rola. Nem akarok vele kibekulni bunkosag hogy nem mondom el neki. Lehet orokbe adom meg nem tudom az abortuszrol lecsuztam.
2017. jan. 2. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
És mi a kérdés? Vagy csak meg akartad osztani a helyzeted az internet népével?
2017. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudni akartam masnak mi errol a velemenye helyesen dontotem vagy nem
2017. jan. 2. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Helyesen dontottel-e? "Lehet örökbe adom meg nem tudom". Hol itt a döntés? Szegeny baba
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Az örökbe adás helyes döntés. Biztosítod a gyereknek azt, hogy szerető szülőkhöz kerüljön, ha te úgy érzed, hogy nem fogod tudni felnevelni.
2017. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Felelos gyermekvallalas.
2017. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor majd ha eldöntötted mit akarsz ujra tedd fel a kèrdèst!!!! Hàny èves vagy? Te is 16????
2017. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lehető legnagyobb ajándékot adod a picinek: az életet. Akármi is lesz, megtartod, vagy örökbe adod, ÉLNI fog. Szerintem te nagyon jó ember vagy.
2017. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Gólyahír Egyesületnél te választhatod ki a szülőket, ha örökbe szeretnéd adni. Többszázan várnak babára, nagyon jó emberek.
2017. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mégis elmondod neki, először tuti dühös lesz. Aztán nem tudni mit reagál, a pasik szeretnek kibújni a felelősség alól, pedig mégiscsak ő az apuka... A kisbabának pedig TE vagy az édesanyja. Ezt akkor tudod majd főleg érzékelni, mikor kézzel foghatóan megszületik. Ha úgy gondolod, le tudsz róla mondani a kórházban is. A Gólyahír Egyesület is tud segíteni, és szerető emberek kapják meg a kicsit. Ha jól értem, középidős lehetsz. Valószínűleg már elkezdett mocorogni is. Ne siesd el a döntést. De az egyesületet felkeresheted, több minden információt tudnak adni.
2017. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan várnak gyermekre sok éveken át. Az örökbe adás jó döntés. Biztosítod a gyereknek azt, hogy szerető szülőkhöz kerüljön, ha te úgy érzed, hogy még nem vagy felkészülve.
2017. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!