Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok, kocogás...

8hetes terhes vagyok, kocogás ártalmas lehet? Sosem jártam el futni, utáltam de most nagyon jol esik.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de örömet okoz,a kutyámmal voltam sétálni és csak ugy elkezdtem kocogni szépen lassan,azota minden nap kijárok.Veszélyes lehet?Mert ha igen abbahagyom
2017. jan. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne most kezdd el, még szép lassan is. Hideg van, a légzéstechnika sem mindegy. Azt szokták mondani a szakemberek, hogy nem ilyenkor kell valamit elkezdeni, a megszokott sporttevékenységeket érdemes folytatni. Én inkább sétálnék.
2017. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem jó újat kezdeni
2017. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Futni kimondottan nem ajánlott terhesen. Elkezdeni meg pláne nem lehet.
2017. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszterben egyáltalán nem ajánlott a kocogás, az sem szokta csinálni, aki mindennap kocog. Semmiképpen sem kezdeném el most, sportolj mást, ami nem jár rázkódással, pl. torna (de nem step aerobic, az ugyanúgy árt, mint a futás).
2017. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkétszer a 30.hétig futottam. Na de én már 20éve futok. Nem volt bajom tőle,persze a tempót vissza kellett venni. Meg az terep,aszfalt helyett pályára jártam,ott kisebb a rázkódás.

Ha sose futottál,ne most kezd el!

2017. jan. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) választok valami más könnyebb mozgás formát :)
2017. jan. 3. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem az orvosomtól, hogy szabad-e, mert nagyon hízásnak indultam és azt tanácsolta, hogy inkább hosszabbbtávokat sétáljak, de mivel eddig nem futottam rendszeresen, csak alkalmanként, ezért most nem ajánlotta ezt elkezdeni. Tudom, nehéz, mert nekem is kedvem lenne hozzá, jól esne, de hideg is van, szmogriasztás is van, szóval nem szerencsés.
2017. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!