Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg elso trimeszterebe...

A terhesseg elso trimesztereben milyen a normalis huvelyi folyas szaga es allaga? Ha kulonbozo szinu pl nagyon feheres sarga barnas, neha viszket es eg az mire utalhat? Illetve artalmas a terhessegre? Lehet veteles is belole?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehyszer voltam terhes, de nem tapasztaltam szines folyas egyiknel sem. Volt, hogy bovebb, vozesebb volt, vagy epp szinte semmi.

A bagnas igazabol nagyon gyenge verzesi is jelenthet, alvadt ver keveredik a folyassal, az szokott barnas lenni, a sargas, vagy barmilyen szinu pedig fertozeskor lehet. Az ego erzes is ettol lehet. Terhesseg alatt ilyesmire fokozottan figyelni kell, mert gondot okozhat.

Nezesd meg magad orvossal mindenkepp.

2016. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizesebbet akartam irni.
2016. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A viszketés és égés gomba.De menj el orvoshoz és ő majd boztosat mond.
2016. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A folyásod színe és a hozzá társuló panaszaid is hüvelygyulladásra utalnak. Ha bakteriális felszálló fertőzés, akkor azt mielőbb kezelni kell, mert kezeletlenül gondot okozhat.
2016. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!